Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: I dalej...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Wygląda na to, że największe zmiany w API mam już za sobą... Chociaż i tak będę musiał jeszcze dodać obsługę zdarzeń (dla Notifiera i np. dźwięku rozłączenia...), rozszerzyć obsługę kolumn i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy...

Ciągle nie zacząłem pisać interfejsu do SMSów, ale to chyba zostawię sobie na koniec...

Kiedy nowa wersja? Cóż... nie wiem. Pewnie jeszcze trochę to zajmie (tym razem porządnie ją przetestuję), ale spokojnie... Codziennie dochodzi coś nowego. Jeżeli nawet nie jest to nowa opcja, to na pewno rewolucja w API smile.gif Nowy konnekt powinien (powinien biggrin.gif) być sporo stabilniejszy. I w każdym następnym, oprócz nowych możliwości będą zmiany w API, bo kodu jest już 1MB i panuje tam gdzieniegdzie niezły bałagan (półroczny przegląd podnoszenia się moich umiejętności biggrin.gif)...

Swoją drogą... Przydałoby się tutaj więcej ludzi, jeśli macie swoje strony, miło by było, gdybyście Konnekta podlinkowali biggrin.gif
huh na www.sad.prv.pl link jest juz dawno biggrin.gif a na www.sad.vel.pl wlasnie dodalem biggrin.gifD ..huh juz sie nie moge doczekac nowej wersji zapowiada sie miood smile.gif)
shw
i ja podlinkuje konnekta jak znowu ruszy domenka z pracy...
[apropos - zrobilem sobie nowa grafe i wzielem skrypt scrolla ze staminy - naprawde fajny skrypcik!!!]
mhh a podasz adres strony biggrin.gif ? :wink:
shw
podam podam - jak tylko wroca mi domenke
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.