Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: RE. Zakladki rozmow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
noizo
Wiem że temat poruszany i obszerny. Ale daje nowy post z sondą do głosowania żeby twórcy programu mieli odzwierciedlenie rzeczywistego zapotrzebowania na taką opcję.
Pozdrawiam i czekam na wprowadzenie takiego patentu smile.gif
jareq
jestem na Tak (obojętnie która opcja)

hmm..
ps. piotre.k - avatr..... heheheh żartuje wink.gif
dulek000
Niezależnie jak to by wyglądało TAK!
noizo
Jak narazie wszystko wskazuje na tak. Ale poczekajmy jeszcze biggrin.gif Moze powiedzmy kiedy dobije do 50 na tak "stwórca" coś nam odpowie na temat takiej mozliwosci.

Pozdrawiam biggrin.gif
dulek000
QUOTE(noizo)
Jak narazie wszystko wskazuje na tak. Ale poczekajmy jeszcze biggrin.gif Moze powiedzmy kiedy dobije do 50 na tak \"stwórca\" coś nam odpowie na temat takiej mozliwosci.

Pozdrawiam biggrin.gif


Stwórca? biggrin.gif Lepiej mów Hao (nasz mistrz smile.gif )
Sadam
Jestem Za pod warunkiem że da się to wyłączyć tongue.gif
konar
QUOTE
Tak. Z możliwością ich wyłączenia


konfigurowalnosc przede wszystkim 8)
tbadoo
Jak najbardziej ZA. Niech będzie możliwość wyłączenia/włączenia oraz pełna i rozbudowana konfigurowalność, niech każdy ma jak lubi. Jak dla mnie brak zakładek (mam to w tlenie dzięki wtyczce) to jedna z głównych przyczyn niechęci całkowitego przejścia na K.
.nomis
Oczywiście TAK! Nawet możliwość wyłączenia nie jest taka konieczna imo... Ale oczywiście, Konnekt powinien być tak konfigurowalny jak to tylko możliwe.
mefju
...i (jak to było już wcześniej, ale w innym temacie wspomniane) możliwość otwarcia kilku okien z zakładkami ew. okna z zakładkami i zwykłych okien i tym podobnych kombinacji. Oczywiście do tego możliwość przesuwania zakładek drag&drop najlepiej również między oknami.

Będzie też trzeba rozwiązać kwestię dodawania nowej rozmowy. Czy będzie otwierana w "zwykłym" oknie, czy oknie "zakładkowym". I co w wypadku istnienia kilku "zakładkowych" okien...?

Nie wiem jak to jest rozwiązane w innych IM'ach, ale jeśli w jakiś rozsądny sposób, moze by warto podchwycić.. wink.gif
kozek
Mój głos to 49 głos na tak, z możliwością wyłączenia :]
Puma
Ja oczywiście też na TAK (pierwsza opcja) 8)
hao
A ja zobaczę co się da zrobić tongue.gif Oczywiście... 0.7
na TAK ale obowiazkowo mozliwosc wygrania pozycji zakladek :-) gora/dol/bok :-) to jest podtsrawa :-)
.nomis
QUOTE
A ja zobaczę co się da zrobić  Oczywiście... 0.7


biggrin.gif
noizo
No nareszcie jakies wieksze zainteresowanie biggrin.gif
pamo
Hmm.... jesli wygladaloby to tak, ze w oknie rozmowy bylyby zakladki w stylu przegladarek internetowych.... tzn. samo okno stalo by sie jakby przegladarka rozmow.... to na pewno chetnie z tego skorzystam... ;-)
NelQ
QUOTE(hao)
A ja zobaczę co się da zrobić tongue.gif Oczywiście... 0.7


Taaaa, to się doczekamy. Jak dobrze pójdzie to na gwiazdkę/sylwestra. (niekoniecznie 2004 tongue.gif)
misia
chcialabym wznowic temat zakladek, a nie chce wklejac drugi raz tego sameo posta, stad to przekierowanie wink.gif
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=31938#31938
jareq
QUOTE(misia)
chcialabym wznowic temat zakladek, a nie chce wklejac drugi raz tego sameo posta, stad to przekierowanie wink.gif
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=31938#31938

niestety nix oznajmił że narazie zakładek nie będzie a napewno by się przydały i ucieszyło by to nie jednego k.User'ka biggrin.gif ale...
misia
buuuuuuuuu....
poza tym oznajmil kawalek czasu temu, moze teraz zmienil zdanie, wiem ze sie ludze, ale coz innego mi pozostaje sad.gif, a nikt inny sie by nie podjal czegos takiego?? takiego wyzwania??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.