Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z komórką.
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Przemekc1
no to zaczęło sie tak, zawsze kiedy ładuje komórke to ją wyłączam bo wtedy ładuje sie troche krócej. Tym razem jednak kiedy włączyłem komórkę ekran sie podświetlił i świeci się cały czas, komórka dalej się nie włącza. Żeby ją wyłączyc musze wyjąc bateria. Co mam zrobić? Tak samo dzije się bez karty sim.
alberht
a jaki to jest model ? w większości wystarczy wymienić oprogramowanie
Przemekc1
Nokia 2300
alberht
heyah wink.gif idz do autoryzowanego serwisu, to napewno wrzuca Ci soft za darmo /tak jest w gdańsku/
Olórin
To może byc soft albo np. padnięty układ, poczytaj na forum techtronic.pl , powinno się coś dla ciebie znaleźć.... Jak masz na gwarancji to oddaj do serwisu...
alberht
żeby to był jakiś układ to szczerze wątpie, no chyba, że rzucałeś tą 3200 albo ją podlałeś jakimś płynem wink.gif na moje oko to, bo będzie sofcik
Przemekc1
A czy do serwisu można komórke wysłać, no bo mieszkam dość daleko od najbliższego.
alberht
raczej nie, bo co - załączysz drugi znaczek ? ;p niestety czeka Cie wycieczka :/ chociaz moge sie mylic, ale o czyms takim nie slyszalem...
Olórin
Sądze że wysyłkowo by przesżło, a układ może być padnięty, moze tez byc zimny lut, takie wady bez rzucania się uwiadczniają... Zapytaj na w/w forum, kiedyś je przeglądałem i było mase podobnych tematów...
Przemekc1
Jednak soft. Przy okazji podrzuciłem komórke do serwieu, okazało się, że to było feralne oprogramowanie. Dzięki za pomoc :!: biggrin.gif
alberht
hehs, 2 miesiące się meczyles biedaku... a nie mowilem !? :wink:
Przemekc1
Mogłem to mieć szybciej ale postanowiłem komórke dostarczyć "ręcznie" do serwisu. Teraz tzreba tylko mieć nadzieje, że tym razem już będzie dobrze.

Aha: mówiłeś, mówiłeś biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.