Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [req] zdalna zmiana opisu..? ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
odludeq
czasem sie zdarzy, ze wychodzac gdzies zostawiamy opis w stylu 'bede o godzinie xx:xx' ;) potem plany sie zmieniaja.. a opis zostaje ;) dlatego moze warto byloby napisac wtyczke, dzieki ktorej daloby sie zmienic opis za pomoca tel. komorkowego;)
technicznie mogloby to wygladac w ten sposob, ze z komorki wysylaloby sie maila na swoj adres, wpisujac w temacie jakies haslo [ustawione wczesniej w konfiguracji wtyczki - zeby ktos inny nam opisu nie zmienil;P] a w tresci status opisowy. wtyczka co jakis czas sprawdzalaby skrzynke i w przypadku natrafienia na takiego maila zmienialaby opis..
moze ktos sie tego podejmie..? ;)
Sija
ja mialem w planach inny patent, ale musze go jeszcze skonsultowac z Konnektowymi mastahami ;]
nix
a moze jakos przez wap? wink.gif
sleesh
Albo taka sytuacja. Jestem u kumpla i u niego chce zmienic opis nie zakladajac nowego profilu ani nic. Pisze do siebie jaklis text np.

Ja> Accesing to Konnekt >haslo<
k> please enter the login
ja> login: sleesh
k> please enter the pass
ja> <haslo 2>

Acces Granted

Hello sleesh, my master. What would you like to do:

1. Change status (kzmieniacz)
2. Change description (?)
3. Shutdown the Konnekt
4. Write MSG to:


ITP. Taki maly bocik do zdalnej pracy :]
Olórin
KBot by wszystko roziwązał, wraz z bramką sms=>gg wink.gif

sleesh - a po co login ?
zenq
QUOTE(Olórin)
KBot by wszystko roziwązał (...)

wlasnie...kbot :/
sleesh
@Olórin: A tak z doopy :] Tak tylko napisalem zeby bylo wiadomo o co mi biega :]

Wiec ludzie rzucajcie wszelka prace i do k.bota !

BTW: Olórin: Kiedys napisales takiego prostego bota na jabbera w Pythonie , moze i uda ci sie w c+ ? tongue.gif
pomysl sleesha rox! :-) zeby tylko cos z tego wyszlo :-) Do pracy rodacy tongue.gif
dulek000
Ale cudowny pomysł!!!
odludeq
ja sie tam upieram przy mozliwosci zmiany SMSem.. [samo polaczenie z wapem wychodzi mi drozej niz SMS, a co dopiero grzebanie w nim.;) w takich sytuacjach zwykle nie mam dostepu do komputera, zeby z innego konta gg cos wpisywac.. -z reguly jade pociagiem, ktory dostal 'malego' opoznienia;)].
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.