Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wpisz wiadomość!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
konar
W momencie, kiedy rozmawiam z kims i nie wpisze zadnego tekstu, tylko nacisne enter pojawia sie napis
QUOTE
Wpisz wiadomość!
No i moj problem polega na tym, ze klawiature mam troche felerna i czasem po nacisnieciu Entera, przycisk ten sie blokuje, w zwiazku z czym w oknie rozmowy pojawia mi sie
QUOTE
Wpisz wiadomość!
Wpisz wiadomość!
Wpisz wiadomość!
Wpisz wiadomość!
Wpisz wiadomość!
Wpisz wiadomość!
Wpisz wiadomość!
Wpisz wiadomość!

a to juz nie jest spoko :cry:

Mysle, ze w momencie proby wyslania pustej wiadomosci, zamiast tagiego info "Wpisz wiadomosc" mogloby sie po prostu nic nie pojawiac :wink: nikomu by to nie zaszkodzilo

Pozdro :!:


ps. nie, nie bede kupowal nowej klawiatury 8)

EDIT: faktycznie.. byl podobny topic, ale dawno i nieprawda :wink: no i argumentacja i rozwiazanie proglemu byly z deka inne. tak czy inaczej sorry
mefju
QUOTE(konar)
ps. nie, nie bede kupowal nowej klawiatury  8)


Zawsze możesz zreperować starą wink.gif
konar
QUOTE(mefju)
QUOTE(konar)
ps. nie, nie bede kupowal nowej klawiatury  8)


Zawsze możesz zreperować starą wink.gif


Wielki Brat rozwazy Twoja propozycje 8)
zYm3N
Może po prostu jedną dodatkową opcyjkę ? :-)
Sad
IMHO to jest bezsensowne. Nie ma tekstu nie wysyła wiadomosc - to chyba logiczne. Wiec po co takie komunikaty. Jak ktos jest glupi to niech wciska tongue.gif
mefju
a mi się mimo wszystko wydaje że ta opcja jest potrzebna i to bardzo! nie wiecie do czego? to spójrzcie na screenshoty w katalogu styli do kIEView.. tongue.gif
konar
QUOTE(mefju)
a mi się mimo wszystko wydaje że ta opcja jest potrzebna i to bardzo! nie wiecie do czego? to spójrzcie na screenshoty w katalogu styli do kIEView.. tongue.gif


rotfl? laugh.gif
NelQ
Ale nikomu by nie zaszkodziło, gdyby w opcjach można było wyłączyć wyskakiwanie tego textu...
dulek000
Znalazłem na to sposób:

Zamiast spacji wpisujemy: <-to

Robimy to za pomocą alta i kombinacji 0160 (wstukujemy na klawie numerycznej)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.