Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Forum phpBB - pomocy
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Lukas77
znajomy założył sobie forum i ma mały problem. Serwer na którym stoi forum znajduje się w Danii, tam przecież strefa czasowa jest takka sama jak u nas a dlaczego po ustawieniu na GMT +1 wszystkie posty "późnią" się o godzine? Jak to trzeba poustawiać żeby było dobrze?
Wyświetlanie godziny mam tak ustawione: D F d, Y G:i
Przeglądałem zmienne Date jakie obowiązują w php i nic tam konkretnego nie znalazłem, poza tym: I (duża litera i) - "1" jeśli czas oszczędzania światła słonecznego (w Polsce - czas letni), "0" jeśli czas standardowy (w Polsce - zimowy)
Czy to będzie dobre ustawienie??? Pomocy!!
Sija
QUOTE(Lukas77)
[...] dlaczego po ustawieniu na GMT +1 wszystkie posty \"późnią\" się o godzine? Jak to trzeba poustawiać żeby było dobrze? [...]


ustawic GMT + 2 ?
Lukas77
To rozwiązuje problem, ale to nie jest przecież strefa Polski, w dodatku kazdy kto sie rejestruje na forum automatycznie dostaje GMT +1 i trzeba każdemu ręcznie przestawic... ale innego rozwiązania chyba nie ma.
Dzięki
Aule
Mamy czas letni, czyli +2 obecnie, ale czy zimą +2 będzie dobrze to pewny nie jestem. Tylko nie bijcie, jeżeli sie pomyliłem. :wink:
Lukas77
no tak, tylko wg mnie strefa GMT+1 powinna być automatyczna, a serwer na którym stoi to forum jest w Danii. Dania ma tą samą strefe czasową co Polska... IMO.
---
Przy okazji jakby ktoś chciał założyć darmowe forum phpBB, to jest adres serwera http://dk3.com no cyba że ktoś coś wie o polskim darmowym forum phpBB, o IB już nawet nie marze... ;p
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.