Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotikony- kiedy będą dostępne???
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bombel
:?: Czy ktoś wie kiedy emotikony w oknie rozmowy będą dostępne?
dulek000
Poczytaj FAQ...Będą jak nix się weźmie do roboty smile.gif
bombel
QUOTE(dulek000)
Poczytaj FAQ...Będą jak nix się weźmie do roboty smile.gif

Nix ! Do roboty ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aule
emotki sa jak sie ma plugin kIEview i sie je właczy w ustawieniach. Jedyne czeo nie ma to menu do ich wyboru, ale można wpisywać ręcznie
bombel
QUOTE(pz16)
emotki sa jak sie ma plugin kIEview i sie je właczy w ustawieniach. Jedyne czeo nie ma to menu do ich wyboru, ale można wpisywać ręcznie


No właśnie chodzi o to że jak z kimś rozmawiam to szybciej i wygodniej jest wybrać ikonę z menu niż pamiętać jak każdą z osobna ikonę się wywołuje.
Sija
QUOTE(bombel)
QUOTE(pz16)
emotki sa jak sie ma plugin kIEview i sie je właczy w ustawieniach. Jedyne czeo nie ma to menu do ich wyboru, ale można wpisywać ręcznie


No właśnie chodzi o to że jak z kimś rozmawiam to szybciej i wygodniej jest wybrać ikonę z menu niż pamiętać jak każdą z osobna ikonę się wywołuje.


jesli ktos "rozmawia" poslugujac sie tysiacem wyrafinowanych emotek to, rzeczywiscie trudno je wszystkie zapamietac i menu jest zdecydowanie potrzebne.

bo przeciez nie da sie rozmawiac bez wstawienia gdzies <jakiejs_bardzo_fajnej_ruszajacej_sie_ikonki>
Sad
QUOTE(Sija)
QUOTE(bombel)
QUOTE(pz16)
emotki sa jak sie ma plugin kIEview i sie je właczy w ustawieniach. Jedyne czeo nie ma to menu do ich wyboru, ale można wpisywać ręcznie


No właśnie chodzi o to że jak z kimś rozmawiam to szybciej i wygodniej jest wybrać ikonę z menu niż pamiętać jak każdą z osobna ikonę się wywołuje.


jesli ktos "rozmawia" poslugujac sie tysiacem wyrafinowanych emotek to, rzeczywiscie trudno je wszystkie zapamietac i menu jest zdecydowanie potrzebne.

bo przeciez nie da sie rozmawiac bez wstawienia gdzies <jakiejs_bardzo_fajnej_ruszajacej_sie_ikonki>


dokladnie, ja sam uzywam cala mase ikonek. bez nich nie da sie normalnie przeprowadzic rozmowy.
lipa
QUOTE(Sad)
QUOTE(Sija)
QUOTE(bombel)
QUOTE(pz16)
emotki sa jak sie ma plugin kIEview i sie je właczy w ustawieniach. Jedyne czeo nie ma to menu do ich wyboru, ale można wpisywać ręcznie


No właśnie chodzi o to że jak z kimś rozmawiam to szybciej i wygodniej jest wybrać ikonę z menu niż pamiętać jak każdą z osobna ikonę się wywołuje.


jesli ktos "rozmawia" poslugujac sie tysiacem wyrafinowanych emotek to, rzeczywiscie trudno je wszystkie zapamietac i menu jest zdecydowanie potrzebne.

bo przeciez nie da sie rozmawiac bez wstawienia gdzies <jakiejs_bardzo_fajnej_ruszajacej_sie_ikonki>


dokladnie, ja sam uzywam cala mase ikonek. bez nich nie da sie normalnie przeprowadzic rozmowy.

wiecie co? ja to nawet używam więcej emotek, niż słów... wszystkie znam na pamięć! dążę jednak do tego, żeby w ogóle przestać używać słowa... to by było dopiero mistrzostwo świata, nie?! cholera... nie mogę się doczekać tego menu :!: :!: :!:
Arlathan
mam nadzieje ze nie jestem odosobniony w tym ze mam nieaktywna opcje emotikonek.. po prostu sa zbedne ;P
Karool_Gda
Emotki są spoko, ale tylko te typowe. Nie jakieś tam <bleble:1> tylko takie które da się odczytać bez zamieniania ich na obrazki.
lipa
QUOTE(Arlathan)
mam nadzieje ze nie jestem odosobniony w tym ze mam nieaktywna opcje emotikonek.. po prostu sa zbedne ;P

no dajcie spokój! przecież bez emotek nie da się żyć!!! ( laugh.gif )
KV109
A ja to na przyklad z jedna kolezanka umowilem sie, zeby nie uzywac emot w ogole. I wychodzi. Sprobojcie sami - na poczatku jest strasznie ciezko, ale potem powoli czlowiek sie przyzwyczaja.
.nomis
Nie, ja nie mogłem... Z kumplem zrobiliśmy sobie raz dzień bez emotek... To bł koszmar, kombinowaliśmy tylko jak to obejść i dawaliśmy np. ")" zamiast "smile.gif' biggrin.gif
lipa
przepraszam, czy to nadal jest ta ironiczna gra, którą rozpoczął sija...?! laugh.gif
.nomis
biggrin.gif Nie, ja już piszę prawdę smile.gif
zenq
ja tam uzywam tylko podstawowych usmieszkow, czyli
CODE
:);-);p;] :] :>
do ktorych i tak emoki sa nie potrzebne... i bez menu emotikon sie obchodze, choc trzeba przyznac ze juz ze 2 (lol!) razy by mi sie przydalo ;p
Jark
sa tutaj wogóle moderatorzy na tym forum !! przeciez to jest rozmowa jak na gg i do tego temat powinien brzmiec kto lubi a kto nie lubi emotów !! PROSTACTWO
mefju
<lol>
.nomis
Nie, nie ma tu moderatorów - czekaliśmy własnie na ciebie!
lipa
hail to our new savior :!:
NelQ
A co do tematu:
TOPIC
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.