Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowe prefiksy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
saepia
Czy ktos moglby (w koncu) dodac nowe prefiksy sieci komorkowych?

Nie jest rozpoznawane 661xxxxxx dla plusa i 880xxxxxx dla heyah czy jak kto woli, ery.
.nomis
880 jest rozpoznawane, wysyłałem już smsy na te numery.
Aule
Prefixy możesz dodawać sam, gdyż są one zapisane w plikach .xml w katalogu sms. :roll:
lipa
co do 661xxxxxx, to nawet gdzieś na forum umieściłem poprawionego xml'a...

Szukaj

QUOTE(.nomis)
880 jest rozpoznawane, wysyłałem już smsy na te numery.

z bramki "era podstawowa", czy "heyah"?! jesli z ery, to muszę wprowadzić zmiany w moim xml'u :wink:
.nomis
Mówię o bramce Heyah.
lipa
QUOTE(.nomis)
Mówię o bramce Heyah.

...a saepia chyba o bramce ery :wink: w każdym bądź razie bramka ery chyba obsługuje numery 888xxxxxx, a orientuje się ktoś jak jest z 880xxxxxx?! jeśli nie ma z nimi problemu (nie mam jak sprawdzić - nie znam nikogo z takim numerem 8) ), to możnaby xml'a zmodyfikować...
.nomis
QUOTE(.Lipa)
...a saepia chyba o bramce ery


Pewny jesteś? :>

QUOTE
880xxxxxx dla heyah czy jak kto woli, ery.
lipa
QUOTE(.nomis)
QUOTE(.Lipa)
...a saepia chyba o bramce ery

Pewny jesteś? :>
QUOTE
880xxxxxx dla heyah czy jak kto woli, ery.

no tak wywnioskowałem z jego wypowiedzi... wyrażenie "nie rozpoznawane" zrozumiałem w ten sposób, że po wpisaniu ich w odpowiednie pole obok nie pojawia się bramka. jeśli jesteś zaopatrzony w bramkę ery i heyah'i i wpisujesz numer 888xxxxxx to możesz wybrać spośród obydwóch bramek; wpisując numer 880xxxxxx do wyboru masz jedynie bramkę hayah'i. więc mój strzał jest taki: saepia nie posiada skryptu bramki heyah a jedynie ery... inaczej problemu by chyba nie było :wink: tak czy inaczej rzucam poprawione xml'e bramek 'era podstawowa' i 'plus gsm' 8) EOT :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.