Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiany, zmiany, zmiany...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Zmian będzie ogrom. Przede wszystkim w kodzie rdzenia i interfejsu (tutaj zmiany wręcz ogromne smile.gif) Wielu z nich nawet nie zauważycie, ale wprowadzane przeze mnie powoli zmiany mają na celu ułatwienie rozbudowywania Konnekta dalej. Ważność aktualnej wersji kończy się za tydzień, a ja mam znowu na wpół rozgrzebany kod (chociaż wygląda na to, że już kończe) i nie ruszone nawet GUI do sms'ów...

Scenariusze są dwa - albo wydam wersję wydłużającą ważność (czyli nic nowego) i pare dni potem już z nowościami, albo to co już się uzbierało (ale bez smsów) i trochę później już z sms'ami. W sumie wolę opcję pierwszą, bo nie wiem jeszcze, czy wtyczka do smsów nie będzie potrzebowała czegoś nowego w API... Tak czy inaczej pozostaje Wam uzbroić się jeszcze wodrobinkę cierpliwości biggrin.gif
ja chce to co teraz bez sms'ow smile.gif
cRoMo
Ja w sumie tez wolalbym juz teraz bez sms'ow (poprawa laczenia z serwerem gg ... grrrrrrr) - jesli to mozliwe, wybierz ta opcje. Nie ma sensu czekac, bo 'obiecales', ze nastepna bedzie z sms'ami - tak czy tak, bedziemy czekac na sms'y tak samo dlugo. A nowa wersja tymczasowo pokrzepi nasze serca w oczekiwaniu na plugina. smile.gif
hao
Co się dzieje z serwerem GG to ja już zupełnie nie rozumiem... "Patch" z podaniem odpowiedniego IP serwera wygląda na to że działa... Bez tego sie nie połączy w ogóle, bo ani HUB, ani serwer, ktorego Konnekt uzywa domyslnie nie dzialaja :/

Postaram sie jeszcze dzisiaj popracowac troche nad laczeniem z serwerem...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.