Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt i xp
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
g0me2z
Mam problem z konnektem. Mam win XP i po każdym zrestowaniu kompa konnekt nie chce sie uruchamiać bo wyskakuje błąd i zamyka aplikacje automatycznie. Czy mozna to jakoś ominąć? jast może na to jakaś łatka? prosze o szybką odpowiedź

pozdrawiam g0me2z
Olórin
Podaj więcej szczegółów, jaki błąd (może screenshot ?), log ?
.nomis
tak, mam to samo. Jeśli zresetuje komputer bez wyłączenia K, to po ponownym uruchomieniu Windowsa K się nie włącza. Nie chcę sprawdzać teraz jaki wyskakuje komunikat, bo nie uśmiecha mi się znowu konfigurować K. W każdym razie błąd jest na tyle poważny, że po takim resecie trzeba od nowa instalowac K.
Aule
Mis ie konnekt po resecie po prosyu nie włącza. A co do tego instalowania od nowa, to może trzeba tylko coś usunąć, np jaiś plik .dtb. :wink:
.nomis
z tego co pamiętam to nie... Konnekt po prostu nie może załadowac miliona rzeczy, a Windows wywala komunikat, że cośtam... Konnekt Core czy jakoś... może być uszkodzony.
shw
ano - K dziwnie reaguje na zamykanie inne niz manualne.. co prawda raczej nie zdarzalo mi sie nigdy, zeby trzeba go bylo instalowac od nowa, ale z tego co pamietam raczej nie zostawia statusow opisowych wtedy..
aha - i na 99% nie trzeba go instalowac od nowa - sprobuj zmienic nazwe katalogu z profilem i wtedy uruchomic k - pewnie wtedy sie wlaczy.
aha - i lepiej pozwolic w razie padu xp'kowi przeskanowac dysk - z tego co pamietam kilka razy przy padzie kompa nie chcial uruchomic K bez tego
.nomis
Narazie wolę nie sprawdzać czy Twoje rady się sprawdzają smile.gif. To 3 zauważyłem sam podczas ostatniego resetu właśnie, ale w przypadku Muła albo Opery, nie pamiętam. smile.gif
Olórin
Co wy macie za system plików ? Ja mam windowsa od 9 m-cy, profil nie sypnął mi sie ani razu (konnektowy ma ponad rok). A reseta nie używam bo mi sie w obudowie przycisk od wyłącznika zepsuł, to wyłącznik mam na resecie ;p No chyba że macie na dyskach FAT, chociaż nie wiem jakie możecie mieć powody aby go używac....

ps. może mi dlatego wszystko śmiga bo mam K na dysku D:
ps2. jedyne co mi padło po resecie (nawet 2 razy) to profil foobara
.nomis
nom, akurat teraz mam FATa smile.gif, ale właściwie nie wiem czemu... Tak mi się zainstalowało ostatnio.
Olórin
Ja mam u siebie 2 partycje fat smile.gif 1sza do wymiany danych z linuksem (Fat32) i fat16 na plik wymiany windowsa :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.