Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG dziala a konnekt nie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MihAoo3k
Dzis mialem taki problem. Mam wlaczonego konnekta i gg sie rozlaczylo, a po wlaczeniu gg na innym numerze normalnie wszystko dziala. W czym jest problem?..Czemu konnekt zrywa polaczenie z serwerem GG??
Olórin
Bo serwery gg ostanio padają?
MihAoo3k
nie bardzo...bo jak wlaczylem gadu-gadu to normalnie laczyl sie z serwerem a jak pytalem sie znajomych co go uzywaja to mowia ze im normalnie dziala bez problemow. a uzytkownicy mirandy i konnekta byli odlaczani
zenq
moze sms-expres szykuje atak na libgadu?? ;p
Sad
ja tam namawiam znajomych do uzywania jabbera/tlenu wink.gif
zenq
u mnie niestety tak latwo z tym nie jest :/
.nomis
no, dzisiaj były jakies problemy, ale koło pół h tylko...
Peet
QUOTE(MihAoo3k)
Dzis mialem taki problem. Mam wlaczonego konnekta i gg sie rozlaczylo, a po wlaczeniu gg na innym numerze normalnie wszystko dziala. W czym jest problem?..Czemu konnekt zrywa polaczenie z serwerem GG??

dwa programy starają się zalogować pod ten sam numer, aktywny będzie tylko jeden.
lhs
QUOTE(Peet)
dwa programy starają się zalogować pod ten sam numer, aktywny będzie tylko jeden.

QUOTE(MihAoo3k)
Mam wlaczonego konnekta i gg sie rozlaczylo, a po wlaczeniu gg na innym numerze normalnie wszystko dziala.
alberht
preciez Peet dobrze napisal...
lhs
Dobrze napisał, tylko nie tego problem dotyczył.
dulek000
Dzisiaj ten sam problem miałem, bo ktoś mi się na gg włamał tongue.gif .Na szczęście wiedziałem kto i po 5 minutach nie miał hasła smile.gif (zakładał konto przy mnie). Podsumowując rzecz w tym, co napisał Peet
gilek
tu chodzi o to, że czasem pada hub serwerów gadu-gadu, a to przez niego konnekt się łączy. miałem tak ostatnio i sprawdziłem na www.wiadomosc.info, które serwery są wyłączone, offline było kilka pozycji w tym hub. wystarczy sprawdzić , który serwer działa i wybrać go z menu.
EDIT: link do monitora serwerów: http://wiadomosc.info/temp/monitor_gg.php
alberht
no fakt wink.gif też zauważyłem, że oryginalny klient gg łączy sie szybciej niż konnekt
lhs
QUOTE(gilek)
tu chodzi o to, że czasem pada hub serwerów gadu-gadu, a to przez niego konnekt się łączy.

Można to zmienić w opcjach.
alberht
jakvy ktos pytal, to usunac pierwsza, pusta linijke na liscie serwerow gg
lhs
... której ludzie przeważnie nie zauważają, dlatego właśnie, że jest pusta!! smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.