Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: startowy status "niedostępny" na sieć gg
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Timnet
Jak ustawić status startowy na niedostępny? Kiedyś z tego co wiem była taka opcja, a po formacie sciągam nową wersję i ta opcja się straciła.. da się ją jakoś przywrócić? Może trza coś doinstalować?[/u]
Peet
ustawienia/użytkownik/gg/ustawienia - status startowy
Timnet
wiem gdzie sie to ustawia, ale kto mi odpowie na pytanie, dlaczego teraz nie ma tam do wyboru "niedostępny" :!:
alberht
konfiguracja -> połączenie -> [ ] łącz automatycznie - odchacz i będziesz miał niedostępny wink.gif
Timnet
i gitarka dzieki smile.gif
jeszcze mi powiedz, czy jak zerwie połączenie ze serwem gg bedzie szukał dostepnego połączenia sam dalej? bo "łącz automatycznie" rozumiem tez i w ten sposób..
lhs
W sumie to ciekawe, bo ja mam zaznaczone "Łącz automatycznie" i bez problemu mogę ustawić status startowy "Niedostępny"... Faktem jest, że co jakiś czas próbuje się połączyć, ale po każdej próbie zostaje "Niedostępny".
.nomis
od ponownego łączenia jest opcja "wznawiaj połączenie", a pod nią czas po jakim ma łączyć ponownie.
Timnet
cos chyba w nowszej wersji pozmieniali ze nie mozna ustawić statusu startowego na niedostępny.. ale spoko ze to sie da obejść wink.gif
lhs
Przecież można!! Wersja 0.6.20.115.
.nomis
Jasne, że można, ja mam taką opcję smile.gif. Tam gdzie zwykle...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.