Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: lista kontaktów - problem...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
radiator
Witam.
Między innymi po zalogowaniu do jakiejkolwiek sieci kontakty niedostępne/ukryte z opisem oznaczane są ikonką ze znakiem zapytania oraz wyświetlane są tuż pod kontaktami dostępnymi. Zwykle po pewnym czasie wracają na swoje miejsce wg. porządku alfabetycznego. Właśnie - zwykle - bo u mnie tak się nie dzieje - te kontakty zostają tam na górze wraz ze swoimi ikonkami ze znakiem "?". Taki stan trwa nawet godzinami i nic. Jednorazowo wracają na swoje jeżeli włączę lub wyłączę opcję buforowania listy kontaktów, ale to działa tylko doraźnie, że tak powiem. Zawsze było z tym OK, teraz mam świeżego Windowsa i Konnekta konfigurowanego od podstaw.
-nie używam żadnej wtyczki do porządkowania listy kontaktów
-Konnekt wraz z najnowszymi aktualizacjami (w tym beta) na Win2003www.a
.nomis
Tak, niestety tak się dzieje, że Konnekt ma z tym problem. Nie musisz włączać buforowania, wystarczy, że wejdziesz do opcji i wyjdziesz klikając OK. Tak czy siak, nie powinno tak być. Wyłączyłem tą opcję, bo te ikonki mnie denerwowały już i myliły.
radiator
ok, ale jeszcze kilka dni temu, przed eutanazją starego systemu wszystko było w takiej samej konfiguracji w porządku - regularnie po kilku minutach (nie przypadkowym epizodzie czasu) wszystko wszystkie buźki, słoneczka i żarówki wracały tam gdzie powinny.
Szkoda by mi było, bo bardzo tą opcję lubiłem.
Ale wogóle nie rozumiem kilku rzeczy w Konnekcie. Wywalał mi się kiedyś na pewnej wtyczce tylko na jednym profilu, natrudziłem się wyłąnczając wtyczki i sprawdzając czy z którąś się gryzie. Problem rozwiązał się "sam" kiedy przesunąłem w/w wtyczkę o jedną pozycję do góry na liście wtyczek, po czym wróciłem ją do poprzedniej pozycji... - to była JEDYNA operacja którą wykonałem i odziwo po restarcie wsio było OK.
.nomis
Hyh, podobnie jest z tymi ikonkami... U mnie też było OK, nic nie robiłem, a tu po pewnym czasie samo przestało działać. Brakuje mi teraz tej opcji, ale wolę jej nie mieć włączonej niz ma mnie mylić.
radiator
................... pobawiłem się kolejnością wtyczek i funkcja Sortowania oraz wyświetlania aktywności znowu działa jak należy......
Czy to działa na wszystkie problemy z Konnektem ???? :D To taki Alt+Ctrl+Del dla konnekta? :P
dulek000
QUOTE(radiator)
...................  pobawiłem się kolejnością wtyczek i funkcja Sortowania oraz wyświetlania aktywności znowu działa jak należy......
Czy to działa na wszystkie problemy z Konnektem ???? biggrin.gif To taki Alt+Ctrl+Del dla konnekta? tongue.gif


Dokładnie-konnekt niestabilny? Pobaw się kolejnością wtyczek. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.