Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Onet Konnekt wg. Gazeta.pl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
kupczak
Jak donosi Gazeta.pl (portal gazety wyborczej) najpopularniejsze w polsce i na świecie komuniktory to:
QUOTE
Najpopularniejsze komunikatory:
•  na świecie: AOL Instant Messenger, MSN Messenger, Yahoo Messenger, ICQ, Skype
•  w Polsce: Gadu-Gadu, Tlen, Onet Konnekt, WP Kontakt, Odigo

Więcej możecie przeczytać tu:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,4...1866.html#dalej
dulek000
laugh.gif
lhs
"Nasz Dziennik" znowu będzie mógł demaskować "kłamstwa Wyborczej" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
.nomis
biggrin.gif:D:DD: A może jednak spełnią się te nasze marzenia o wykupieniu Konnekta przez Onet? biggrin.gif:D
Olórin
QUOTE(.nomis)
biggrin.gif:D:DD: A może jednak spełnią się te nasze marzenia o wykupieniu Konnekta przez Onet? biggrin.gif:D

Co jak co, ale ja byłbym przeciwny....
Sija
QUOTE(.nomis)
biggrin.gif:D:DD: A może jednak spełnią się te nasze marzenia o wykupieniu Konnekta przez Onet? biggrin.gif:D


chyba Twoje marzenia, mow za siebie.
.nomis
Nie, no czemu... Byłoby sporo kasy na rozwój przynajmniej... A co do reklam, to dałoby się na pewno coś wynegocjować :]
Poza tym, o ile pamiętam, wszyscy byli jakoś dobrze nastawieni do pomysłu z wykupieniem Konnekta przez Onet :>
atol
onet konnekt :shock: A szanowałem ten portal tongue.gif
kupczak
Wiecie co ja nie wiem czy Onet będzie chciał Konnekta skoro kiedyś tam na alternatywie pisali o tym, że grupa Iti (właściciel OptimusNET'u tj. Onet'u) chce kupić nasze ukochane (wybacz Boże :twisted: ) GG, więc nie wiem czy by się połasili na Konnekta...
Przemekc1
Czyżby szykowała się jakas nowa afera? :wink: No a tak na serio to troche głupio, ze taki portal nie sprawdza swoich informacji.
.nomis
Ale chyba zrezygnowali z gg, bo teraz Interia chce kupić podobno.
zYm3N
Ja bym tego nigdzie nei sprzedawał.. po co ? :-)
dulek000
QUOTE(zYm3N)
Ja bym tego nigdzie nei sprzedawał.. po co ? :-)


Po to aby Hao mógł utrzymywać się z konnekta? I po to aby powstała wtyczka banner killer?
NelQ
QUOTE(dulek000)
(...) I po to aby powstała wtyczka banner killer?


biggrin.gif Banner k.Iller
iSiEk
Skoro Onet ma swój komunikator to po co niby miałby wykupować naszego Konnekta? Chciasz w teście KomputerSwiat ich komunikator jest daleko w tyle za nami:]
Olórin
ich komunikator nie jest juz rozwijany...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.