Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Projektowanie Mebli - Need Help
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
sleesh
Potrzebuje jakiegos programu (prostego) do projektowania mebli. Chce sobie zaprojektowac biurko, szafki , polki itp. Co byscie polecili?
sleeshu doradzic ci nie doradze ale duzo takich progsow widzialem na www.torrent.org.pl sciagni ze 3-4 i zobacz ktory latwiejszy :-) GL HF [;
sleesh
Narazie bawie sie programem pro100 [thx siam]. Oto pierwsze efekty mojej pracy.
W tej chwil ma ono nastepujace wymiary: 120x60x80 (szerokosc x glebokosc x wysokosc).
Ocencie je, rzuccie propozycjami itp biggrin.gif Biurko ma byc wypasne, funkcjonalne i ladne. Polaczenie szkla, drewna, metalu (blachy , rurki, wykonczenia). Trzeba tez wziasc pod uwage ze to biurko dla CS'iaka, Konnektowca, Moddera itp. =]
Olórin
OFFTOPIC: sleesh - mniejszego obrazka w sygnaturke się nie dało ? uwierz mi, nas nie interesuje co masz wewnątrz obudowy....

ps. szkoda że śrubek nie policzyłeś ;p
sleesh
To tak tymczasowo w paincie robilem :] Jutro cos normalnego wstawie. A tak w ogole to wypowiadaj sie tylko za siebie tongue.gif I nie ma OT, dawaj propozycje do biurka tongue.gif

PS: Policzylem (30), ale nie chcialo mi sie pisac kolejnej linijki ;P
sleesh
Pomysly:

1. Pod blatem biurka (nad ta szklana puleczka), bedzie wysuwane , szklane =] pudeleczko. Po wysunieciu ukaza sie 2 przegrudki. Mniejsza z zapalniczka samochodowa i wieksza ktora bedzie robila za popielniczke :]

2. ...

Prosze o troche pomocy :]
arkadyjczyk
Głębokość 60 to nie biurko tylko biureczko, conajmniej 80. Chyba, że masz ekran LCD.
KaCzOr
A ja polecam 3ds max`a biggrin.gif Moze troche skomplikowany i trzebs sie nad nim pomeczyc ale efekty sa naprawde wypas 8)
sleesh
@ arkadyjczyk: Ano :] Sie gra sie ma :] Ale i tak chyba zwieksze troszeczke je, tak na 65 cm :]

@ KaCzOr: Maxa zanim zdobede, zanim naucze sie jego obslugi to juz 3 razy kupie sobie gotowe zestaw mebli :] Narazie pro100 mi wystarcza.
Zakrn
Sleesh, a ja mam problemy z zapisywaniem - nie dam rady zapisać projektu w pro100, wywala jakieś błędy. U Ciebie działa wszystko?
sleesh
Tez wywala niestety, nie wiem dlaczego. Gdy wywali mi 2 bledy projekt sie zapisze , a gdy 3 to juz nie :/ Zauwazylem z nie da sie zapisac projektu 2 raazy pod to sama nazwa tzn. nie mozna nadpisywac istniejacego projektu (wtedy mam 3 bledy). Gdy zapisuje projekt zawsze pod inna nazwa wyskakuja 2 bledy ale projekt sie zapisuje...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.