Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Linki i wybor przegladarki OPERA
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
zenit
Witam wszystkich, od wczoraj bawie sie Konnekt-em, musze przyznac ze bardzo mi sie podoba. Szukalem na forum porady jak go wlasciwie skonfigurowac, aby byla mozliwosc otwierania linkow za pomoca Opery, lecz nie moge czegos takiego znalezsc. Wiem ze jest taka mozliwosc bo kolega mi sie chwalil, u mnie gdy klikne na link to mi sie uruchamia IE 6.0, jak to mam zmienic?
Pozdrawiam.
Sija
linki otwierane sa w domyslnej przegladarce.
.nomis
Tak, linki otwierają się w domyślnej, zaktualizuj K i będzie OK smile.gif
pielgrzym
Zabawne, bo u mnie Opera jest domyślną przeglądarką, a linki nadal wesoło otwierają się w IE :roll: może to wina Opery 7.51? :roll: Konnekta mam 0.6.9.111 smile.gif
zenit
QUOTE(pielgrzym)
Zabawne, bo u mnie Opera jest domyślną przeglądarką, a linki nadal wesoło otwierają się w IE  :roll: może to wina Opery 7.51? :roll: Konnekta mam 0.6.9.111 smile.gif

Mam tak samo jak ty, nawet zrobilem aktualizacje Konnekt-a, lecz nikt mi nie wyslal zadnego linka, by sprawdzic czy cos to dalo, koles ma dzis do mnie wpasc, twierdzi ze mam cos namieszane w systemie, moze cos zaradzi.
Pozdrawiam
pielgrzym
Mój system jest zadbany i żadnych problemów z nim nie mam. Spod AQQ linki otwierają sie nadal w Operze (jak ja im przykazałem biggrin.gif), a Konnekt uparcie otwiera tego ohydnego IE smile.gif
.nomis
QUOTE(pielgrzym)
Zabawne, bo u mnie Opera jest domyślną przeglądarką, a linki nadal wesoło otwierają się w IE  :roll: może to wina Opery 7.51? :roll: Konnekta mam 0.6.9.111 smile.gif


Zabawne, wydawało mi się, że powiedziałem, że trzeba zaktualizować K. Przypominam, że wersja .6.19.111 jest już bardzo nieaktualna. :roll:
pielgrzym
Edit:

Dobra, sam zqmałem, że trzeba zauktualizowac z centralki beta smile.gif zobaczę jaki będzie tego efekt smile.gif

Zabawne - program do updateowania nie chce mi zupdateować do wersji 20.115 - pokazują się tylko nowe schematy do pobrania i inne tego typu bzdety. Gdy nacisnę więcej opcji, to pojawia się tam wieksze drzewko, gdzie jest nowa wersja, ale zaznaczenie jej nic nie daje (Przycisk "Start" ciągle niedostepny...). Poza tym - to nie jest czasem jakaś beta? (20.115) :shock:
Olórin
Jeśli w drzewku w kUpdate klikniesz prawym klawiszem na paczkę, pojawi się przy niej kluczyk - oznacza on wymuszenie ponownego pobrania i zainstalowania paczki
pielgrzym
Poradziłem sobie inaczej - dodałem centralkę beta i stamtąd zassałem smile.gif na Opere pomogło. Jedyna upierdliwością są odstępy pod kontaktami bez statusu opisowego (wiem, to przejściowe) i to że mniej więcej raz na 5 obrazków (mniej więcej) wysłanych GG Image program się wywala (wyjątek krytyczny). smile.gif

Niemniej Opera łapie teraz linki poprawnie smile.gif może wiecie czy możliwe byłoby napisanie pluginu, który sprawiałby że linki otwierają się jako osobna zakładka Opery poza jej głównym oknem (takie okienko jak powstaje gdy zrobimy drag'n'drop jakiejś zakładki z Opery na dolny pasek), kiedy np. klikniemy na nie z shiftem? smile.gif
atol
a da się ustawić tak by otwierał z opery jak nie mam jej ustawionej jako domyślnej przegladarki. Nie chce tego robić bo w domu mam samych idiotów komputerowych, profili tez mi się nie chce robić tongue.gif Leń ze mnie
MiLKA
QUOTE(pielgrzym)
to że mniej więcej raz na 5 obrazków (mniej więcej) wysłanych GG Image program się wywala (wyjątek krytyczny). smile.gif

prosiłbym o logi z tego
Niebieska
otwieraj linki spod prawego myszy wybierając 'Otwórz w domyślnej'
u mnie tylko tak da się otworzyć linka w domyślnej przeglądarce jaką jest Opera
pielgrzym
Już umieściłem w dziale beta smile.gif zauważyłem też, że znacząco wzrosła częstotliowść tych wywieszek (dużo przesyłam obrazków, bo mam swoje własne emoty smile.gif ) i czasem są "ciche" (program się wyłącza bez żadnych komunikatów etc.). Pozdrawiam smile.gif

Niebieska: update pomaga na te linki smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.