Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szalejący k.pilot...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
pielgrzym
Witam!

To moj pierwszy (no drugi biggrin.gif) post tutaj, więc wszystkim miłe "dzień dobry" smile.gif

Przesiadłem się na Konnekta z AQQ (wcześniej korzystałem z wszytkiego co obsługuje GG) i jestem wręcz zauroczony tym cudeńkiem (Konnektem) smile.gif

Jeszcze bardziej ucieszyłem się z k.pilota, który jako pierwszy w końcu obsługuje bajer w postaci dodawania tekstu do statusu oprócz samych tagów (nie jest to idealne, bo marzy mi się żeby można było sobie wybrać jaki tag ma się pojawić np. <title> etc. ale i tak jest super smile.gif). No i własnie tenże k.pilot troszkę szwankuje...
Przeszukiwałem forum, ale nie znalazłem takiego samego problemu:

Po pewnym czasie k.pilot zaczyna "wachlować" zwykłym statusem i swoim statusem (z tagami). Przy zmianie utworu zmienia wpierw na zwykły, nastąpnie na swój, znów na zwykły i znów na swój... Troszkę to irytujace - czy da sie tego pozbyć? Eksperymentowałem z niektórymi opcjami, ale nie pomogło sad.gif

Poza tym otwieranie okna progamu przez "dotknięcie" kursorem krawędzi ekranu nie zawsze działa (ta opcja też jest genialna smile.gif)...

Od której wersji pojawiaja się absolutnie niezbędna opcja "Statusy opisowe na liście kontaktów"? wink.gif ja mam 0.6.19.111 smile.gif

Pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc smile.gif
Sija
1] zaktualizuj Konnekta z centralki beta
2] poczekaj na nowa wersje kPilota [ktora bedzie niedlugo]
pielgrzym
To pierwsze własnie zrobiłem i problem ciągle występuje sad.gif pozostaje mi czekać na nowa wersje niezrównanego k.pilota smile.gif dzieki za odzew, pozdrawiam smile.gif
lipa
QUOTE(pielgrzym)
To pierwsze własnie zrobiłem i problem ciągle występuje sad.gif pozostaje mi czekać na nowa wersje niezrównanego k.pilota smile.gif dzieki za odzew, pozdrawiam smile.gif

co to aktualizacji, to chyba chodziło o statusy opisowe... w najświeższej wersji (0.6.20.115) istnieje możliwość ustawienia opisów pod kontaktami...
Niebieska
rozumiem, że używasz Winampa... a więc musisz wyłączyć opcje 'Skroll title in the Windows taskbar'
pielgrzym
Jesteś genialna biggrin.gif w ogóle myślałem, że mam ta opcje wyłączoną, ponieważ WinAmpa mam tylko w Trayu. Co najważniejsze - pomogło! smile.gif dzięki wielkie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.