Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Inna przezroczystosc glownego okna
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
pamo
Mozna w prawdzie ustawic przezroczystosc glownego okna Konnekta, ale czesto wtedy staje sie trudne do odczytania. Sa programy, ktore uzywaja innej przezroczystosci... i moze konnekt tez moglby wzbogacic sie o taka funkcje.

Pod "inna przezroczystoscia" mam na mysli ukrycie tla, obramowania, fragmentow okienek, tak, ze by zostala sama lista kontaktow i na samym dole przyciski (lub waski pasek z nimi)>

Wygladaloby to tak, jakby kontakty byly wypisane na pulpicie ...bez tla sam nieprzezroczysty tekst.

Czy jest to mozliwe? Czy komus chcialoby sie tym zajac ? ;P
sleesh
Jestem za :] Fajnie wygladaja czasem pulpity gdy widac na nich tylko kontakty (a'la miranda) :]
dulek000
Jestem za
Zakrn
/me popiera
pamo
Jak narazie pomysl sie podoba... wazne jest jednak to, czy ktos go zrealizuje ;_)
alberht
coś jak samurize... popieram ! wink.gif
NelQ
JESTEM ZAAAAAA!!!!
Przemekc1
Żeby nikt nie mówił, że jestem "inny" również jestem za 8)
zimaq
Wszyscy za, ale kto napisze? Bo jak narazie nikt się ne rzucił na realizację pomyśłu tongue.gif

btw. jestem na TAK! wink.gif
alberht
QUOTE(zimaq)
Wszyscy za, ale kto napisze? Bo jak narazie nikt się ne rzucił na realizację pomyśłu tongue.gif

btw. jestem na TAK! wink.gif

standardowo - czekamy a v0.7 wink.gif
gilek
to by było całkiem ciekawe :] popieram
Aule
zimaq: Zachowujesz sie jakbysmy(wtyczkopisarze) nie mieli co robić i tylko czekali, żeby napisać nową wtyczkę... Zrozum, że robimy to za free, poświęcając często dużo czasu, a mamy i własne zycie. Poczekaj lepiej na 0.7 .
pamo
Osobiście nie sądze, żeby wystarczyła tutaj wtyczka - bo to jest poważna ingerencja w interfejs. Ale jeśli w ver.0.7 to będzie to będę czekał z niecierpliwością -)
NelQ
No tak - sławna ver. 0.7. A czy ktoś zna jakiś orientacyjny czas jej publikacji, choćby bety??
alberht
QUOTE(NelQ)
No tak - sławna ver. 0.7. A czy ktoś zna jakiś orientacyjny czas jej publikacji, choćby bety??

proponuję przejrzeć forum... nie wieadomo kiedy bedzie, ale jak bedzie to bedzie wink.gif
MIK

Proponuje aby osobno dało się ustawiać przeźroczystość zarówno tła jak i literek.

również żeby nie głosować więcej na 'tak' dopuki nie pojawią się sprzeciwy... równowaga musi być ;)
Spass
jak dla mnie 'inna przezroczystosc' jest bez sensu, zupełnie niepotrzebna funkcja.

:arrow: jestem przeciw
sleesh
QUOTE(alberht)
QUOTE(NelQ)
No tak - sławna ver. 0.7. A czy ktoś zna jakiś orientacyjny czas jej publikacji, choćby bety??

proponuję przejrzeć forum... nie wieadomo kiedy bedzie, ale jak bedzie to bedzie wink.gif


A ja mysle ze Hao zabawi sie w swietego mikolaja i pod choinka zostawi paczke z napisem STAMINA ! ^^
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.