Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Beta login
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
edspiner
Konekt nie chce mi sie logowac do sytemu Beta ... zreszta z poziomu strony tez mi to żadko wychodzi... serwer twierdzi ze nie ma takiego urzytkownika :/ ....

do tego gdy chcialem zglasic pewien problem (Konnekt->Pomoc/Suport) pojawił mi sie komunikat ze nie jestem zarejestrowany w systemie Beta... ok przezyje ... tylko ten komunikat pojawia mi sie po kazdym restarcie konnekta :x

Natomiast problem jaki chcialem zgłosić dotyczy bramki sms Era Podstawowa... bramka zawsze wysyla najpierw ostatniego smsa a potem reszte
Bora
u mnie niestety wystąpił problem z odzyskaniem hasła na beta.
pokazuje problem z generowaniem hasła.
pozatym po złym wpisaniu po 60 s konnekt sie wyłacza
psota
poczytaj
lipa
@psota: edspiner'owi chyba nie o to chodziło...

@edspiner: jesteś pewien, że założyłeś konto beta?! swoją drogą ja swojego czasu też miałem problem z zarejestrowaniem się... najpierw wstępna rejestracja, później profil forumowy i na koniec trzeba się jeszcze domyśleć, że w edycji profilu trzeba (a właściwie można) założyć konto beta... trochę za dużo tego wszystkiego... tak więc podejrzewam, że nie założyłeś konta beta... byćmoże się mylę, ale innego powodu problemu nie widzę. wejdź w swój profil i tam kliknij bodajże w "załóż nowe konto"...
hao
Można przecież zarejhestrować się na wszystko za jednym zamachem.
lipa
QUOTE(hao)
Można przecież zarejhestrować się na wszystko za jednym zamachem.

no to ja jestem jakiś niepełnosprytny w takim razie smile.gif
Sija
QUOTE(lipa)
QUOTE(hao)
Można przecież zarejhestrować się na wszystko za jednym zamachem.

no to ja jestem jakiś niepełnosprytny w takim razie smile.gif


ekhm... "Przylacz sie" ?
jareq
QUOTE(Sija)
QUOTE(lipa)
QUOTE(hao)
Można przecież zarejhestrować się na wszystko za jednym zamachem.

no to ja jestem jakiś niepełnosprytny w takim razie smile.gif


ekhm... "Przylacz sie" ?

No własnie to chyba chodzi o to a tak swoją drogą to przydało by sie coś z tym zrobić np. po wybraniu z menu konnekta "Beta testing" (przydało by sie to zmienić na np. "Rejestracja") pojawiała by się ta właśnie strona o której mówisz i na której można by było sie zarejestrować - bo nie ukrywam iż z początku miałem podobny problem o którym wspomniał Bora
Bora
jareq jak rozwiązałeś problem przypomnein ia hasła w systemie beta ?
jareq
QUOTE(Bora)
jareq jak rozwiązałeś problem przypomnein ia hasła w systemie beta ?

Mój problem jak juz pisałem był podobny i nie dotyczył tego o co pytasz lecz polegal na tym iż gdy próbowałem się zalogować do systemu Beta z poziomu Konnekta pojawiał sie jakiś błąd i działo sie to samo co u Ciebie wyłańczał sie po 60 sekundach (- chodiło mi o to) przy ponownym uruchomieniu znowu wołał o hasło mimo iż podawałem poprawne problem się powtażał - nie pamiętam już co wtedy zrobiłem bo to był pierwszy czy drugi dzień kiedy miałem Konnekta ale chyba odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz nie bawiąc się już systemem beta. Dopiero później jak zlukałem o co w tym wszystkim chodzi założyłem sobie profil Beta ale już z poziomu strony www

Wię chyba nie pomogę Ci z Twoim problemem...

ps.
... a próbowałeś odzyskać hasło za pomocą tej strony ???
Bora
tak i niestety nie działa.
podobnie w profilu jak sie zaloguje na konto z podpiętą betą, nie zmienie hasła n ie znając starego sad.gif
Mała proźba do Hao zeby luknął co jest nie tak z generowanymi kluczami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.