Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ip gdy ktoś nas robi w ciula
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
2230093
Jestem ciekaw czy nie dało by sie tak zrobić że jesli jedna osoba klika do nas z 2 kont GG i ma nas na liscie a my ją, czy nie dało by rady zrobić jakieś sygnalizacji że 2 numery kożystają z tego samego ip. jakaś lampka kontrolka na pasku tytułu okna albo ip w baloniku na inny kolor.
W GG urzytkownicy rozwiazuja to tak ze w inwigilatorze klikaja sortuj wedlug adresow i basta.
shw
a jak jest za natem? to chyba kilka osob ma to samo ip (nie wiem jak gg je pobiera.. czy lokalne czy publiczne)
Olórin
Daje publiczne, chyba że jesteś za tym samym natem co rozmówca - wtedy dostajesz prywatne
2230093
no tak ale jeśli z jednej sieci lokalnej mam tylko jedną osobę to mi starczy. opcja taka zawerzała by wystarczająco krąg podejżanych.
Tym bardziej że ktoś może na jednym numerku przedstawić z miejscowosci A a na drugim z B a takich sieci lokalnych to chyba niema.
Tak czy siak taka opcja uwazam nie była by głupia.
zYm3N
imho niezbyt ciekawa propozycja :-)
Sad
QUOTE(2230093)
Jestem ciekaw czy nie dało by sie tak zrobić że jesli jedna osoba klika do nas z 2 kont GG i ma nas na liscie a my ją, czy nie dało by rady zrobić jakieś sygnalizacji że 2 numery kożystają z tego samego ip. jakaś lampka kontrolka na pasku tytułu okna albo ip w baloniku na inny kolor.
W GG urzytkownicy rozwiazuja to tak ze w inwigilatorze klikaja sortuj wedlug adresow i basta.


Poczytaj slownik ortograficzny a nie chcesz inwigilowac ludzi.. [sorry zupa byla slona ;p]

[ OFFTOPIC MODE: w ogole nazwa tematu mnie rozwalila ;D; widze, ze z Kostrzyna jestes tongue.gif... pozdrawia Woodstokowicz tongue.gif]
2230093
Zapraszam za rok na koncercik. A propo słowników i innych jestem dyslektykiem i mam udokumentowaną dysortografie. HEEj!!
Sija
QUOTE(2230093)
Zapraszam za rok na koncercik. A propo słowników i innych jestem dyslektykiem i mam udokumentowaną dysortografie. HEEj!!


pfff, to do roboty.
Sad
QUOTE(Sija)
QUOTE(2230093)
Zapraszam za rok na koncercik. A propo słowników i innych jestem dyslektykiem i mam udokumentowaną dysortografie. HEEj!!


pfff, to do roboty.


przyganial kociol, garnkowi. :PPPP
Sija
QUOTE(Sad)
QUOTE(Sija)
QUOTE(2230093)
Zapraszam za rok na koncercik. A propo słowników i innych jestem dyslektykiem i mam udokumentowaną dysortografie. HEEj!!


pfff, to do roboty.


przyganial kociol, garnkowi. :PPPP


bij mnie i mow mi brzydko tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.