Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozłączanie sie Konnekta z serwerem GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Goornik
Ostatnio zacząłem przyglądać się bliżej Konnektowi i zacząłem go testować w moim komputerze. Niestety występuje pewien problem - po kilku nieraz kilkunastu minutach używania Konnekt rozłącza mi się z GG (Jabber wciaż działa), nie są to pady serwera bo jeżeli po takim rozłaczeniu włącze normalne Gadu Gadu to działa ono bez problemu. Jeżeli ktoś ma pomysł jak ten problem rozwiązać to z góry dziękuje
Nawet podoba mi się Konnekt ale niestety ten problem uniemożliwia mi dalsze testy i ewentualną przesiadkę na niego z GG.
P.S. Generalnie jakieś dziwne rzeczy się u mnie dzieją - testowałem różne komunikatory i nie chcą się one łączyć z serwerem GG, np. Tlen łaczył mi się z GG dopiero po wpisaniu adresu proxy a np. AQQ nie łączy mi się wogóle sad.gif
atol
to może lepiej przez jabbera się łączyć z gg
shw
zwieksz timeout w opcjach konnekta - powinno pomoc
Goornik
Eksperymentowałem teraz z tym Timeoutem ale nic z tego, nadal ten sam problem sad.gif
atol
no to ja polece transport gg przez jabbera smile.gif
shw
problem moze lezec po stronie twojego polaczenia. moze sie rwie. gg AFAIK ma jeszcze dlugo pokazuje ze jestes dostepny, mimo rozlaczenia z serwerem (taka polityka gg odnosnie stabilnosci serwerow smile.gif)..
kox
re Goornik
Jesteś w sieci z NATem, czy łącze internetowe masz u siebie? Jaki Windows?
Goornik
Odinstalowalem Konnekta lacznie z profilem i zainstalowalem od zera i teraz jest wszystko OK smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.