Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.Transfer podwójnie?? :/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
noizo
Witam. Ostatnio zaobserwowalem pewien blad w k.transfer ( i to nie tylko ja)

A wiec sa dwie osoby posiadajace konnekta i przesylajace pliki pomiedzy soba. Obie maja wersje konnekta 0.6.20.115.
Jedna zaczyna wysylanie pliku do drugiej i otwiera sie okienko k.Transfer... ale zeby bylo lepiej to otwieraja sie dwa okienka k.Transfer z czego tego drugiego za zadne skarby nie da sie wylaczyc jak tylko poprzez restart calego programu. Wstawie plik jpg zeby mozna bylo zobaczyc o co dokladnie chodzi bo dla mnie to bardzo dziwna sprawa z tym czyms.

user posted image

Nie pokazuje w nim zadnej informacji o tym co i do kogo wysylamy ani rowniez nic to okienko nie wysyla.

Proszę o jakas porade w tym temacie... Zaznacze ze obie osoby siedza na XP SP1 PL akurat ja siedze na XPSP2 ENG ale i tak pokazuje mi sie takie okienko... czasami

Pozdrawiam
lhs
Czy nie można by było możliwości przyklejania wątków zarezerwować wyłącznie dla moderatorów??
noizo
Ej no takiego ladnego posta zrobilem a Tobie sie nie podoba ze jest przyklejony biggrin.gif

Pozatym pytania o strone i forum to chyba nie w tym dziale biggrin.gif

Hejka
alberht
QUOTE(lhs)
Czy nie można by było możliwości przyklejania wątków zarezerwować wyłącznie dla moderatorów??

lhs - popieram Cie w tej sprawie całkowicie, albo chociaz jakieś ograniczenie powyżej jakiejś ilości postów...
kox
A wracając do tematu.. gdzieś już była mowa o tym błędzie. Generalnie kTransfer ma błędy i zjawiska nadprzyrodzone będą się zdarzać póki ktoś tego nie naprawi. Jak umiesz programować to łap się za kod bo jest dostępny wink.gif
lipa
>> KLIK <<
noizo
Dziękujęm ślicznie za >>KLIK<< biggrin.gif
Pomogło
Pozdrawiam
ikari
QUOTE(lipa)
OBEJŚCIE błędu przez wyłączenie opcji nigdy nie dorówna jego POPRAWIENIU smile.gif Błąd był i jest nadal - może jednak da się z tym coś zrobić? smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.