Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTerminarz - pomijanie komunikatu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
.nomis
Kiedy dodtam powiadomienie jednrazowe, minutę potem wyskakuje mi taki komunikat:

user posted image

Nie wie ktoś o co chodzi? Może ktoś ma coś podobnego?
shw
hm - pisz cala nazwe wtyczki w temacie jak juz, bo kT swego czasu okreslalo sie kTransfer tongue.gif
.nomis
Done smile.gif. To co, jakieś rozwiązanie ktoś ma może?

---
Dodam jeszcze, że mówię o tym najnowszym Timerze, z 26 sierpnia.

---
A tak w ogóle, to twoja strona, Pz, wywala Operę smile.gif
Aule
A nie wiem. Funkcja powinna powiadamiać, gdy jest jakiś jednorazowy termin, a juz minął ( jednorazowe sa usuwane po wyswietleniu komunikatu ). Sprawdź, czy nie ustawiłeś komunikatu z przedawnioną datą??
.nomis
No nie... Jak widać wink.gif Wszystko prawidłowo.
lucjusz
Potwierdzam, u mnie występuje ten sam problem.
Aule
:? A jaki macie win??

Strona pod opera 7.54 działa i sie nie wywala. Nie wiem co powoduje błąd w 7.5 .
.nomis
XP Prof. (bez SP)

No właśmie mam Operę 7.54 i wywala smile.gif. Tak samo na dwóch innych komputerach z tą właśnie wersją Opery.
____
.edit:
Kłamałem tongue.gif Już działa, nie wiem co żeś zrobił, bo ja nic nie robiłem smile.gif Wcześniej działało, po zmianie na 7.54 nie działało, a teraz działa znowu.
____
.edit:
W Timerze z dzisiaj, z 14:33, dalej nie działa sad.gif
____
.edit:
W Timerze z dzisiaj, z 17:24, dalej nie działa sad.gif smile.gif
lucjusz
Ja też XP Prof bez SP smile.gif
.nomis
W Timerze z 4 września (tym nowszym) nie działają dźwięki sad.gif
mcmaczek
Przymierzam się do przesiadki na Konnekta, ale mam takie pytanie... Skąd wytrzasnęliście tą wtykę kTerminarz? W katalogu wtyczek jej nie ma :shock:

Pozdrawiam
MM
.nomis
Nie ma, bo ta wtyczka nie ukazała się (jeszcze) oficjalnie.
http://pz16.alternatywa.info/beta.xml?PHPS...d878cabb82fb9a1 - tutaj znajdziesz tą wtyczkę, jak i najnowsze bety innych smile.gif
mcmaczek
A już się kurka ucieszyłem smile.gif Trudno, pozostaj nadzieja na to, że oficjalna wersja tez się pojawi smile.gif

Dzięki za info!
shw
nie robcie z tego wykradzenia kodu zrodlowego hl-2. to jest oficjalna wersja - tyle, ze beta.
.nomis
Tzn nie, no Pz mówił coś, żeby nie podawać informacji o tej wtyczce na wiadomosc.info czy innych alternatywach... Więc chyba nie chciał żeby ją udostępniać ogółowi smile.gif
shw
to by jej nie udostepnial przez neta, tylko wysylal wybranym.
o takich malych rzeczach jak wtyczka w fazie beta przewaznie sie nie pisze, bo wiele rzeczy moze sie zmienic itd. przynajmniej takie moje zdanie
mcmaczek
OK, beta, czy nieoficjalna, poczekam i zobaczę co z niej wyjdzie.
MihAoo3k
nie wiem jak u was ale ja jak dodaje jakas wiadomosc do kterminarza to moge ja tylko na dzis dodac..nie moge zmienic dnia a to by sie przydalo..
.nomis
Pewnie, że możesz zmienić. Przecież obok wyboru godziny masz też wybór dnia.
MihAoo3k
mam, ale jest niedostepny...zobacz na screen...nie wiem jak to wlaczyc??sad.gif

Załączniki

jareq
Rozszeż okno opcji w poziomie obok paska wyboru dnia jest jeszcze jeden pasek ustaw w nim np. co tydzień i wtedy bedziesz mógł zmieniać dni :wink:
MihAoo3k
dzieki:)
MihAoo3k
czy jest jakis sposob aby terminarz nie pomijal jednorazowych zapisow?..czy to bug ktory czeka na naprawe?..
.nomis
smile.gif Poznałeś już wszystkie literki? Dlatego założyłem ten temat, bo przez ten bug są po minucie pomijane jednorazowe komunikaty. wink.gif
Aule
Zmieniłem sposób wykrywania to sprawdźcie czy działa lepiej. :wink:
.nomis
nie, wciąż to samo sad.gif
Aule
a tera?
.nomis
A tera działa! smile.gif Dziex, masz u mnie drinka, tylko mi przypomij jak się spotkamy tongue.gif
Aule
tongue.gif .Nomis następnym razem komunikuj się bezpośrednio ze mną, często jestem na ukrytym.
.nomis
Spoko tongue.gif . W sprawie drinka skontaktuję się bezpośrednio biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.