Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Icq - szukalem nie ma odpowiedzi...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
lukasz1
Zarejestrowalem sie na jabber.autocom.pl. Skonfigurowalem transport dla icq. Wskazuje ze mam polaczenie, Icq link pokazuje ze jest wyswieltany status itp. Tylko jest jeden problem, wiem ze pewne osoby sa dostepne, ale u mnie sa jak by caly czas nie polaczone. Pisalem do niech ale wiadomosci nie docieraja. Jednak po kliknieciu i odswiezeniu dostaje ich rozszerzone dane:|. Moze wie ktos w czym tkwi porblem??
case
QUOTE(lukasz1)
Zarejestrowalem sie na jabber.autocom.pl. Skonfigurowalem transport dla icq. Wskazuje ze mam polaczenie, Icq link pokazuje ze jest wyswieltany status itp. Tylko jest jeden problem, wiem ze pewne osoby sa dostepne, ale u mnie sa jak by caly czas nie polaczone. Pisalem do niech ale wiadomosci nie docieraja. Jednak po kliknieciu i odswiezeniu dostaje ich rozszerzone dane:|. Moze wie ktos w czym tkwi porblem??

nie wiem w czym rzecz, ale na niektorych serwerach transport ICQ pozwalal mi komunikowac sie tylko z niektorymi osobami, podczas gdy do innych wiadomosci nie docieraly :?
sprubuj aktywowac ten transport na serwerze nedbsd.nl - w moim wypadku pomoglo i do tej pory nie mialem z nim problemu.. [napisz czy pomoglo..] 8)
lukasz1
Dzsiaj probowalem sie z Toba(Case) porozumiec tylko ze zaczely sie smieszne rzczy dziac:
"
Sie ma
Case: (16:39)
Sie ma
Ja: (16:39)
z tej strony Łukasz1
z konnekta
dzsiaj na forum pisalem
o icq
Case: (16:39)
o icq
dzsiaj na forum pisalem
z tej strony Łukasz1
z konnekta
Ja: (16:40)
jestes jak widze na niewidocznym??
Case: (16:40)
jestes jak widze na niewidocznym??
"
Zaczol mi dublowac a potem przestał odpowiadac...bardzo dziwnie dziala..
case
najwidoczniej cos namajstrowales, bo [jak wynika z testow] juz dziala.. 8)
StRuGi
QUOTE(case)
najwidoczniej cos namajstrowales, bo [jak wynika z testow] juz dziala..  8)

A co tam testujesz ? biggrin.gif
case
QUOTE(StRuGi)
QUOTE(case)
najwidoczniej cos namajstrowales, bo [jak wynika z testow] juz dziala..  8)
A co tam testujesz ? biggrin.gif

hah.. taki specyficzny majstersztyk, polegajacy na wymianie wiadomosci komunikatorem w celu sprawdzenia poprawnosci jego dzialania tongue.gif ot filozofia.. 8) laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.