Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: formatowanie tipa
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
lipa
Problem polega na tym, że gdy wyłączy się wyświetlanie w tipie domyślnych pól i zadeklaruje np. jedynie {info} a dana osoba nie ma żadnego opisu, to tip tak czy siak się wyświetla, tylko, że praktycznie pusty i spłaszczony (co widać na załączonym obrazku). Moje pytanie brzmi: czy jest możliwość nie wyświetlania tipa w takich przypadkach dla takich osób?! W zasadzie chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zadokowanie go na belce... wtedy byłby spokój z wkurzającym 'cienkim' tipem.

A druga sprawa dot. balonika to to, że podczas gdy wprowadzamy własne formatowanie, a nie domyślne, nie wyświetlają się w nim ikony. Ten temat już kiedyś poruszałem, a tak korzystając z okazji, skoro już piszę o tipie, jedynie odświerzam ten, nazwijmy go, problem... Głównie chodzi mi o to, czy da radę zrobić coś z tym spłaszczonym balonikiem, który niewątpliwie jest lekko irytujący...

user posted image
shw
QUOTE
W zasadzie chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zadokowanie go na belce... wtedy byłby spokój z wkurzającym 'cienkim' tipem.

przeciez konnekt ma opcje dokowania tipa..
lipa
QUOTE(shw)
przeciez konnekt ma opcje dokowania tipa..

no przecież wiem biggrin.gif ale stwierdzeniem, że najlepiej byłoby tipa zadokować sam sobie próbowałem odpowiedzieć na pytanie laugh.gif tzn. gdybym go zadokował, to przestałby mnie ten cienki balonik wkurzać, bo by go nie było :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.