Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Menu emotikonów inaczej...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Seler
Tak, menu emotek jest juz dostępne, a ja mam propozycje na zrobienie zupełnie nowej wtyczki. po kliknieciu na ikonke wtyczki pojawia się nam nowe okienko, w tym oknie (podobnie jak w kieview) widzimy pogrupowane ikonki. i tu jest taka różnica że okno jest noon stop otwarte, zaznaczamy okno w ktorym chcemy poisac, po klikniecu na emotke pokazuje sie ona w miejscu pisania textu, naciskamy emter i wyslane, a menu emotkow caly czas jest widoczne...

co wy na to?
.nomis
Hmm, nix wspominał już kiedyś, że menu emotek go nie interesuje, więc i tak nie liczyłbym na szybki jego rozwój. Poza tym jest dobrze jak jest, czyli standardowo. Narazie nie wydziwiajmy, niech chociaż zostanie dopracowane do końca obecne menu wink.gif.
Sija
na 100% nikt sie za to nie zabierze. i nic dziwnego.

do kosza.
dulek000
Bardzo marny pomysł :?
lipa
QUOTE(Seler)
Tak, menu emotek jest juz dostępne, a ja mam propozycje na zrobienie zupełnie nowej wtyczki. po kliknieciu na ikonke wtyczki pojawia się nam nowe okienko, w tym oknie (podobnie jak w kieview) widzimy pogrupowane ikonki. i tu jest taka różnica że okno jest noon stop otwarte, zaznaczamy okno w ktorym chcemy poisac, po klikniecu na emotke pokazuje sie ona w miejscu pisania textu, naciskamy emter i wyslane, a menu emotkow caly czas jest widoczne...

co wy na to?

zainteresuj się tym: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...ht=menu+emot%2A
bakerss
Dobrze tam jest mi odpowiada smile.gif podziękowania dla nix'a smile.gif
Sad
W sumie pomysl nie jest taki zly. Czasami mam otwarte 7-10 rozmow i gdybym mial klikac co chwile na menu emotikon to bym ocipial. [W sumie to nie uzywam emot].. ;P
jareq
Świetny pomysł to samo miałem na myśli ale podpisuje sie pod tym co powiedział .nomis...
Lukas77
QUOTE(Sad)
W sumie pomysl nie jest taki zly. Czasami mam otwarte 7-10 rozmow i gdybym mial klikac co chwile na menu emotikon to bym ocipial. [W sumie to nie uzywam emot].. ;P


Eeee... realy?? :*
Sija
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(Sad)
W sumie pomysl nie jest taki zly. Czasami mam otwarte 7-10 rozmow i gdybym mial klikac co chwile na menu emotikon to bym ocipial. [W sumie to nie uzywam emot].. ;P


Eeee... realy?? :*


OT: moglbys sie zapoznac z netykieta i zmienic avatar? gole dupy przestaly byc juz trendy, sorry.
jareq
QUOTE(Sija)
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(Sad)
W sumie pomysl nie jest taki zly. Czasami mam otwarte 7-10 rozmow i gdybym mial klikac co chwile na menu emotikon to bym ocipial. [W sumie to nie uzywam emot].. ;P


Eeee... realy?? :*


OT: moglbys sie zapoznac z netykieta i zmienic avatar? gole dupy przestaly byc juz trendy, sorry.

Gołe dupy zawsze są trendy wink.gif piersi też :mrgreen:
... ale avatar żeczywiście za duży tongue.gif
lhs
QUOTE(jareq)
Gołe dupy zawsze są trendy wink.gif piersi też :mrgreen:

Głodnemu chleb na myśli...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.