Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nowe kIEvew 0.1.8.0 błąd??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
noizo
Chodzi o menu emotikonek. W zasadzie wszystkie standardowe paczki wczytuje bez problemu... O ile nie maja one 1400 ikonek jak w zestawie GG 1400. A niestety ze wzgledu na ilosc tych ikonek zestaw jest dla mnie baardzo atrakcyjny. No i mianowicie po wybraniu tego zestawu próba otworzenia go przez nowe menu emotek konczy sie czyms takim:

user posted image

Po czym niby (po dluzszej przerwie) w oknie rozmowy otwiera sie okienko emotek ale jest puste (nie widac zadnych emotek) no i zachowuje sie wyjatkowo dziwnie, bo czasami otwiera sie np. w lewym gornym rogu ekranu zamiast w oknie rozmowy.
Drugiego screenu niestety nie dalem rady zrobic bo przycisk preent screen przestaje dzialac poprawnie :/

Zastanawialem sie ze moze poprostu skladnia pliku emots.txt jest w jakims miejscu niepoprawna ale nie moglem sie doszukac bledu.
Wiec wydaje mi sie ze wtyczka poprostu nie potrafi wyswietli takiej ilosci ikonek przez ograniczenie we wlasnych ustawieniach:
-----> maxymalna ilosc wierszy | 10
-----> maxymalna ilosc kolumn | 10


Bardzo prosze o sprawdzenie jak to wyglada u was, oraz o ewentualne sugestje co z tym mozna zrobic.

Pozdrawiam

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
EDIT
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
System WinXP SP2 Eng
lhs
W pliku emots.txt jest błąd.

Jest:
CODE
("<sex:krowa>","<sex:zkrowa>,"<sex:rednex>"),"krowa.gif","krowa_na.gif"

powinno być:
CODE
("<sex:krowa>","<sex:zkrowa>","<sex:rednex>"),"krowa.gif","krowa_na.gif"
nix
QUOTE(lhs)
W pliku emots.txt jest błąd.

Jest:
CODE
("<sex:krowa>","<sex:zkrowa>,"<sex:rednex>"),"krowa.gif","krowa_na.gif"

powinno być:
CODE
("<sex:krowa>","<sex:zkrowa>","<sex:rednex>"),"krowa.gif","krowa_na.gif"

widze ze bede musial dodac bardziej szczegulowe sprawdzanie poprawnosci pliku emots.txt wink.gif
shw
poprawienie tego nic nie daje.. nadal ten sam blad.
lhs
Jest jeszcze:
CODE
"<ukłon>","uklon.gif","uklon_na.gif

zamiast:
CODE
"<ukłon>","uklon.gif","uklon_na.gif"
Sleeva
No to jeszce gdzies, pomimo poprawek pupa zbita :|
ale mysle ze jak wtyka juz jest to doprowadzenie tego wszystkiego do bezproblemowego dzialania to kwestia krotkiego czasu...


update

wywalić linijkę:

CODE
"<'>","'.gif"


emotkow nadal w menu nie wyswietla smile.gif ale przynajmniej nie wypierdziela juz errora
djkwaku
a skąd pobrać te 1400 emotków wink.gif laugh.gif
noizo
QUOTE
a skąd pobrać te 1400 emotków


jest tu

A swoja droga rozejrzyj sie po dziale download na stronie

www.najlepszy-komunikator-internetowy.com :twisted:
lhs
Ten zestaw jest chyba po prostu za duży. Wywalcie go w [...] i zainstalujcie kilka mniejszych - u mnie hula, że aż miło!!
Sleeva
hmmm to ze reszta dziala ok to ja wiem. problem jest taki ze lubie miec zgodnosc emotek ze znajomymi. jedna pelna paczka mi to zapewniala, jak cos sie dolozylo czy usunelo to wystawialem zipa na ftp reszta ssala i bylo git. i jedynie zastanawiam sie czy to wina wpisu z emots.txt ze nie wyswietla emotek czy moze jakies uszkodzenie pliku
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.