Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: emotikony i brak animacji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
jennix
witam,

mam problem z emotikonami w Konnekcie otoz... jakis czas temu przestały wyświetlać sie animacje.. tzn jest pokazywana tylko 1 klatka animgifa. Probowalem juz prawie wszystkich znanych mi mozliwych rozwiazan w poszukiwaniu gdzie moze byc blad i nie znalazlem.. Spotkał sie juz ktos z czyms podobnym? Jesli ktos zna rozwiazanie bardzo licze na pomoc...

pozdr
JenniX
jareq
Ale chodzi Ci o animację w oknie rozmowy czy w menu wyboru emotek?
Jeśli to drugie luknij tutaj :wink:
jennix
QUOTE(jareq)
Ale  chodzi Ci o animację w oknie rozmowy czy w menu wyboru emotek?
Jeśli to drugie luknij tutaj :wink:


chodzi mi o animację w oknie rozmowy...

J.
Sija
wlacz odpowiednia opcje w ustawieniach IE.
jennix
QUOTE(Sija)
wlacz odpowiednia opcje w ustawieniach IE.


zaraz... to maja wplyw opcje IE na Konnekta? Generalnie nie uzywam IE i specjalnie jakos nigdy nie zagladalem do jego opcji..
hmm jak bede w domu to sprawdze czy to faktycznie to jest rozwiazanie problemu.
A tak hipotetycznie... jezeli Konnekt jest powiazany z IE to co sie stanie jezeli wywale IE z systemu?
Przemekc1
Ano właśnie co się wtedy stanie? Czy moge wywalić sobie explerera i konnet będzie nadal działał? Obecnie używam firefox'a. Aha i jeszcze jedno czy w związku z tym konnekt "odziedzicza" dziury po IE??
jareq
QUOTE(jennix)
QUOTE(Sija)
wlacz odpowiednia opcje w ustawieniach IE.


zaraz... to maja wplyw opcje IE na Konnekta? Generalnie nie uzywam IE i specjalnie jakos nigdy nie zagladalem do jego opcji..
hmm jak bede w domu to sprawdze czy to faktycznie to jest rozwiazanie problemu.
A tak hipotetycznie... jezeli Konnekt jest powiazany z IE to co sie stanie jezeli wywale IE z systemu?


Tak opcje IE mają wpływ miedzy innymi na wyświetlanie emotikon ponieważ jak sama nazwa wtyczki wskazuje kIEview jest ona oparta o IE własnie...
A tak wogóle to chyba nie da rady usunąć IE bo własnie chciałem to zrobić poprzez panel sterowania "Dodaj/usuń składniki systemu Windows" i tam można tylko usunąć dostęp do IE z menu Start i Pulpitu :?
Sija
QUOTE(jareq)
QUOTE(jennix)
QUOTE(Sija)
wlacz odpowiednia opcje w ustawieniach IE.


zaraz... to maja wplyw opcje IE na Konnekta? Generalnie nie uzywam IE i specjalnie jakos nigdy nie zagladalem do jego opcji..
hmm jak bede w domu to sprawdze czy to faktycznie to jest rozwiazanie problemu.
A tak hipotetycznie... jezeli Konnekt jest powiazany z IE to co sie stanie jezeli wywale IE z systemu?


Tak opcje IE mają wpływ miedzy innymi na wyświetlanie emotikon ponieważ jak sama nazwa wtyczki wskazuje kIEview jest ona oparta o IE własnie...
A tak wogóle to chyba nie da rady usunąć IE bo własnie chciałem to zrobić poprzez panel sterowania "Dodaj/usuń składniki systemu Windows" i tam można tylko usunąć dostęp do IE z menu Start i Pulpitu :?


wszystko sie da. usunac IE z systemu tez. ale raczej nie jest to zalecane, poniewaz wiele programow korzysta z kontrolek IE.
jennix
A tak wogóle to chyba nie da rady usunąć IE bo własnie chciałem to zrobić poprzez panel sterowania "Dodaj/usuń składniki systemu Windows" i tam można tylko usunąć dostęp do IE z menu Start i Pulpitu :?[/quote]

da się, da się.. są "specjalne" progsy do usuwania tego badziewia z systemu
jareq
QUOTE(jennix)
da się, da się.. są \"specjalne\" progsy do usuwania tego badziewia z systemu

No chyba że tak biggrin.gif
QUOTE(Sija)
wszystko sie da. usunac IE z systemu tez. ale raczej nie jest to zalecane, poniewaz wiele programow korzysta z kontrolek IE.

Wiem, wiem chciałem tylko usunąc na chwile żeby zobaczyć jak zachowa sie Konnekt i zainstalować ponownie 8)
lhs
Pytanie do twórców Konnekta, które już dawno temu zadać chciałem, ale zapomniałem:

gdybym chciał na stałe wywalić IE z systemu (chcę, a nie mogę, bo muszę testować w nim strony... sad.gif ) - to które biblioteki muszę zostawić, żeby Konnekt (kIEview) działał??
psota
Raz sobie usunałem całkowicie IE z kompa i konnekt działał tylko kiedy naciskałem wyśli wiadomość to informowało że jest potrzebne IE 6.0 ale można było gadać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.