Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skaner Mksa..albo Nortona
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
elem
Chodzi mi o Konnekt-ową wersję Skanera Mksa..albo najlepiej Nortonka..(o ile się da)...piszę ponieważ tego mi Tylko w tym programiku brakuje...a nigdzie tego nie widziałem...
Olórin
QUOTE(elem)
Chodzi mi o Konnekt-ową wersję Skanera Mksa..albo najlepiej Nortonka..(o ile się da)...piszę ponieważ tego mi Tylko w tym programiku brakuje...a nigdzie tego nie widziałem...

Co to ma wspólnego z komunikatorem ? bo nie załapałem ?
elem
no to że np..w powergg...jest ta bardzo przydatna funkcja(wtyczka)...i dlatego piszę czy była by taka możliwość przerobienia wtyczki z powera..na konnekta..poprostu lenistwo nie chce się iśc na stronkęsmile.gif
.nomis
Nie, no... Skoro kDodatki umożliwiają automagiczne wyąłczanie komputera, co raczej mało jest związane z komunikatorami, mogłoby umożliwiać skanowanie online... Mi to by się i tak nie przydało, bo mam Nortona, ale pomysł jako tkai nie jest w 100% absurdalny wink.gif
jareq
Jak już coś to najlepiej było by to oprzeć na Pandzie bo jest o wiele leprza i skuteczniej wykrywa nowe virusy :wink:

ps. wcześniej używałem Nortona, Mksa i kilka innych i stwierdziłem że Panda jest najleprza
Olórin
tylko że wyłączanie komputera było bardzo prosto zrobić, a z tym napewno trzeba by się pomęczyć wink.gif są ważniejsze rzeczy ;p


ps. sam nie mam żadnego antyvirusa i firewalla (poza NAT'em, ten robi swoje tongue.gif) i jakoś mój windows żyje...
lipa
skoro mowa o skanerach online, to czy taki ficzer miałby jakiś związek z domyśną przeglądarką? bo pamiętam, że niektóre skanery pojdą tylko przez IE.
bakerss
Skaner MKS online działa tylko pod IE.
lipa
QUOTE(bakerss)
Skaner MKS online działa tylko pod IE.

Panda Software chyba tez... zresztą czy to miałoby wpływ na funkcjonalność wtyczki?
shw
a dla mnie jakos uzywanie skanerow online jest jakies takie glupie, ale moze sie nie znam.. ale pomysl na wtyczke z lekka glupi..
(uwaga - nie uzywam tej wtyki, ale mysle, ze: ) wez sobie wlacz wtyke Faworki i ustaw link do tego skanera online i sobie kliknij i ci sie otworzy i przeskanuje i bedziesz szczesliwy tongue.gif
[a jak slysze, 'bo w powergg to jest' to mnie cos w srodku.. niewazne. do powergg jestem jakos tak samo zrazony wewnetrznie jak do chrome.pl, starych ludzi w tramwajach i podmalowanych glupich lasek co laza i chichocza tongue.gif]
elem
No dzięki...to był tylko pomysł....nikt was nie zusza...skoro mówicie że nie...to nie:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.