Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Potzrebna krótka instrukcja
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
BeautyFace
Moze moj problem wyda wam sie banalny,ale niedawno zacalem korzystac z konekta i mam problem z konfiguracja wtyczek.Chcialbym sie dowiedziec czy sa gdzies dostepne instrukcje do poszczegolnych wtyczek np. mejliK. Nie wiem co wpisac jak wpisac i gdzie zeby wtyczka zaczela dzialac. prosze o pomoc
Aule
Kiedyś MiLKA na stronie KPlugins miał zrobić takie cuda, ale chyba narazie zrezygnował. Na chwilę obecną nie ma takich poradników, ale polecam pokombinować. Raczej nic nie popsujesz do tego stopnia, żeby sie nie dało naprawić, a nawet jeśli to może przyczynisz się do wykrycia jakiegoś błędu. :wink:
BeautyFace
Ok.Dzieki za rade :wink:
MiLKA
QUOTE(pz16)
Kiedyś MiLKA na stronie KPlugins miał zrobić takie cuda

i zrobił
QUOTE(pz16)
ale chyba narazie zrezygnował

taaa... z mozolnego robienia screenow, opisywania kazdej jednej opcji......
Olórin
http://www.kplugins.net/config.ggimage.xml wink.gif

MiLKA - powiedz nam w jakie dane trzeba dostarczyć to może będą jacyś chętni do zrobienia takiej instrukcji (a raczej dostarczenia tobie danych do bazy i screenów) ?
Aule
MiLKA: Nie zrozum mnie źle, ale nie zrobiłeś manuala do wszystkich wtyczek, a tylko do jednej. Nie można o tym powiedzieć, że zrobiłeś. I jak zwykle z pretensjami do mnie :wink:
MiLKA
QUOTE(Olórin)
MiLKA - powiedz nam w jakie dane trzeba dostarczyć to może będą jacyś chętni do zrobienia takiej instrukcji (a raczej dostarczenia tobie danych do bazy i screenów) ?

dane danymi, ale ważne jest by screen był robiony w odpowiednim rozmiarze (szerokość ważna) i w odpowiednim stylu by wszystko było takie same ;-)

QUOTE(pz16)
MiLKA: Nie zrozum mnie źle, ale nie zrobiłeś manuala do wszystkich wtyczek, a tylko do jednej. Nie można o tym powiedzieć, że zrobiłeś. I jak zwykle z pretensjami do mnie

Zrobiłem mechanizm, zapełnianiem danych i robieniem screenów juz sie nie zajmowałem bo czasu nie miałem...

pozatym, to nie ma być manual, a jedynie pomoc przy tych wszystkich polach konfiguracyjnych...
Aule
No to też w jakimś stopniu manual. :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.