Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTerminarz
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Aule
Piszcie tu błędy związane z tą wtyczką

Link do najnowszej wersji oficjalnej: http://pz16.info/download.kterm.xml
Link do wersji testowej : http://pz16.info/beta/timer.dll
case
moze jakies info.. ? :roll: :wink:
Aule
Info o czym? Nazwa mówi sama za siebie :wink:
case
QUOTE(pz16)
Info o czym? Nazwa mówi sama za siebie :wink:

czendżlog, mozliwosci.. :roll:
mialem mozliowosc testowania a raczej uzywania przedpremierowej wersji i wszystko smigalo jak trzeba! naprawde GJ pz! teraz czekam na to zapisywanie ustawien i listy! biggrin.gif do pracy rodacy! ;]
Aule
To pierwsza oficjalna wersja to czym mają sie możliwości od changelogu różnić? :roll:
Ta wersja sie niczym od bety nie różni. Czyli :
-alarmy cykliczne (co tydzień, co rok, co miesiąc, w weekendy ) oraz jednorazowe.
-Możliwość dodania własnego dźwięku do alarmu.
- Powiadamianie o przedawnionych alarmach jednorazowych.
case
QUOTE(pz16)
To pierwsza oficjalna wersja to czym mają sie możliwości od changelogu różnić? :roll:
Ta wersja sie niczym od bety nie różni. Czyli :
-alarmy cykliczne (co tydzień, co rok, co miesiąc, w weekendy ) oraz jednorazowe.
-Możliwość dodania własnego dźwięku do alarmu.
- Powiadamianie o przedawnionych alarmach jednorazowych.

dziekuje.. :wink:
Sad
QUOTE(case)
QUOTE(pz16)
To pierwsza oficjalna wersja to czym mają sie możliwości od changelogu różnić? :roll:
Ta wersja sie niczym od bety nie różni. Czyli :
-alarmy cykliczne (co tydzień, co rok, co miesiąc, w weekendy ) oraz jednorazowe.
-Możliwość dodania własnego dźwięku do alarmu.
- Powiadamianie o przedawnionych alarmach jednorazowych.

dziekuje.. :wink:


Czepiasz sie a pozniej masz 1300 postow ;p
Davka
U mnie na razie działa jak trzeba biggrin.gif
case
QUOTE(Sad)
Czepiasz sie a pozniej masz 1300 postow ;p

u want waaaaar? :evil: :roll:
nie uwazasz, ze jakies info przy wydaniu wtyczki byloby wskazane..? ktos nowy wchodzi na topic, patrzy.. pusto. tylko link.. nawet nie wie co sciaga.. [w sumie nazwa duzo mowi, ale tak czy tak jakis opis bylby mile widziany.. chyba, ze tylko ja tak uwazam, to sorry :?]
lhs
Nie tylko. biggrin.gif
Sad
Ludzie maja szukac bledow - jesli ktos jest dociekliwy.
Osoba sciagnie wtyke - jesli jest ciekawa tudziez dociekliwa.

Konnekt nie dla idiotow. Konnekt z lekka nutka pasji.

right?
case
QUOTE(Sad)
[..] right?

yup, rite.. ja chcialem info i mam, dzieki wielkie, papa.. :wink: 8)

bytheway: wtyczka w pozadku.. nie zapomnialem nakarmic kota dzieki notce.. :wink:
Aule
laugh.gif Przyczyniłem sie dla świata ;-)
az lezka w oku sie kreci biggrin.gif
borut
Czesc

Na statusie ukryty nie wyskakuje przypomnienie!!! smile.gif
hutu
Tak to prawda, celowo sprawdzilem.
Sleeva
a ja mam cały czas ukryty i nie mam problemów z wyskakiwaniem, nawet alert sie odgrywuje smile.gif
xp sp1 aktualizacje na biezaco terminal.dll w wersji 0.1.0.1
redbarth
Ja mam pewną propozycję zmiany. Bardziej, moim zdaniem , uzasadnione byłoby umieszczenie "jednorazowy" jako domyślnego ustawienia niż "codziennie" w wiadomym oknie wyboru. No bo jak programujemy jakieś powiadomienie, żeby było codziennie to nie edytujemy go codziennie biggrin.gif jest ustawione i tyle. A powiadomienia jednorazowe programujemy w zależności od potrzeby, czasem nawet kilka razy na dzień i za każdym razem trzeba zmieniać "codziennie" na "jednorazowo". Mnie to troche irytuje. A jeżeli już, to niech chociaż "jednorazowy" bedzie do wyboru od razu pod "codziennie" a nie prawie na samym dole. Trzeba zjeżdżać w dół...męczarnia biggrin.gif

Nie marudzę - to post w służbie poprawy funkcjonalności wtyczki :wink:
zimaq
to ja dodam do tego jeszcze propozycje o jednego malego checkboxa w którytm bedzie mozna zazaczyc czy wiadomosc ma sie usuwac pod pojawieniu sie czy nie smile.gif
Aule
Jednorazowe sie od razu usuwają. Nie widze sensu, czy mają istnieć. Co do innych to nie widze sensu ustawienia cyklicznych alarmów, które by si usuwały po pierwszym razie :/
redbarth
zimaq miał chyba na myśli, że powiadomienie jak już wyskoczy to ma samo znikać a nie po naciśnięciu [ok], ale nie wiem...To z kolei też by było troche nie bardzo - odchodzisz na chwile od komputera, powiadomienie sie pojawia, znika, śladu po nim nie ma i lipa...przegapiłeś program w telewizji albo nie nakarmiłeś kota.
zimaq
To chociaż mozliwość kliknięcia na link w powiadomieniu, bo to właśnie one są treścią moich przypomnień (linki) smile.gif
Nabassu
nie wiem, moze cos zle robie, ale ustawiam jednorazowy na 7, 'dodaj' i zapisuje mi 8. zastosowalem, ok. reset konnekta chyba potem, wracam jest 9.
ark_adius
QUOTE(Nabassu @ 5.05.2005 - 22:08)
nie wiem, moze cos zle robie, ale ustawiam jednorazowy na 7, 'dodaj' i zapisuje mi 8. zastosowalem, ok. reset konnekta chyba potem, wracam jest 9.
*


tez dodaje alarm o x godzinie a robi mi sie x++ sad.gif szkoda, bo wtyczka niezla, pozdro
Aule
To sie dzieje tylko latem? Bo wcześniej działało.
PinBack
powiadasz ze zmiana czasu?
no u mnie jest tak samo ,a do tego mi sie te powiadamianie cale nie odpala :/
[1.1.1.]
Swift
ja mam tak, ze jesil ustawiam na 12, to ustawia mi sie na 13 (czas mam GMT +1, automatycznie zmienia mi sie czas)
przydałaby sie jezscze mozliwosc dodania zdarzenia na okreslone dni, np. co tydzien w sobote i niedziele (do wyboru dzien, bo jesli dodam sobie takie zdarzenie w srode to bede onformowany w srody)

wersja 1.1.1
PinBack
kTerminarz 0.1.1.1
Błędy:
- po wpisaniu danej godziny zapisuje się z godziną wcześniejszą (zamiast 12 jest 11)
- nie uruchamia się powiadomienie (ani jeden sposob ani drugi)
Aule
Po co zgłaszac ten sam błąd co 2 posty? U mnie powiadomienie wyskakuje, ale zobaczę, może ma to jakiś związek z timerem.

Upd. : Coś ciekawego zauważyłem. W wersji .22.129(testowa, bez wszystkich wtyczek) kTerminarz działa dobrze. Ktoś może to potwierdzić? Jeżeli nie, to może to jakaś wtyczka koliduje i przesuwa datę, bo nie jest to wina kTerminarza. Wcześniej działał bez zarzutu.
PinBack
po co? a wlasnie po to zeby ktos naprawil bo po co niedzialajaca wtyczka?
Data to nie taki wielki problem bo wystarczy ustawic godzine wczesniej i gra ,no da sie jakos przezyc. Chodzi o to ze sie nie odpala powiadamianie no a to chyba juz troche powazniejszy problem...
Aule
Powiadomienie sie u mnie odpala. Chodziło mi o zgłaszanie błędu o godzinie, który zresztą nie jest błędem wtyczki, a UI, bądź innej wtyczki... Nie dałes logów i sie rzucasz... Jak jakiś błąd dajesz, to o logi poproszę.
PinBack
bledu takiego zeby mnie wyrzucal z K czy aby sie pokazywal nie ma - nie ma również powiadamiania. Tyle.

Log? a prosze bardzo

CODE
Konnekt_log ... v 0.6.22.137 | ui 0.1.21.49

_____________________________________________

## [CORE] argv[0]=C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe
## [CORE] appPath=C:\Program Files\Konnekt\
## [CORE] dataPath=C:\Program Files\Konnekt\data\
## [CORE] PATH=C:\Program Files\Konnekt\data\dll;C:\WINDOWS\system32;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\System32\Wbem;C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel
## [CORE] Statystyka id = 1073754834; uptime = 0; msgSent = 0; msgRecv = 0
## [CORE] --- Beta report saved ---
## [CORE] * plugin - ui.dll
## [CORE] --- UI loaded ---
## [CORE] --- ProfilesDir set ---
## [CORE] --- Profile set ---
## [CORE] profile=PinBack
## [CORE] profileDir=C:\Documents and Settings\ADMIN\Dane aplikacji\stamina\konnekt\PinBack\
## [CORE] tempDir=C:\DOCUME~1\ADMIN\USTAWI~1\Temp\Konnekt_PinBack_86fb6291
## [CORE] --- Core columns set ---
## [CORE] * plugin - plugins\gg.dll
## [CORE] * plugin - plugins\sound.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kjabber.dll
## [CORE] * plugin - plugins\dwutlenek.dll
## [CORE] * plugin - plugins\K.Away.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kBirth.dll
## [CORE] * plugin - plugins\DzielniK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kMigacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\checky.dll
## [CORE] * plugin - plugins\faworki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE] * plugin - plugins\K.Notes.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kDodatki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kSL.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kZmieniacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\MetaK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\notify.dll
## [CORE] * plugin - plugins\olew.k.dll
## [CORE] * plugin - plugins\sms.dll
## [CORE] * plugin - plugins\timer.dll
## [CORE] * plugin - plugins\update.dll
## [CORE] * plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE] * plugin - plugins\mejliK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kplus.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kAva.dll
## [CORE] * plugin - plugins\szuKacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\Favicon.dll
## [CORE] --- plg.dtb saved ---
## [CORE] --- Plug.sort ---
## [CORE] --- Plugins loaded ---
## [CORE] --- Plugin columns set ---
## [CORE] --- Profile loaded ---
## [CORE] --- Versions checked ---
## [wXP UI] -> ComCtl 60000 isWXP 1


Zmoderowano
Aule
A masz włączone powiadamianie? Przypomniało mi się, że to można wyłączyć.
gmmk
Mam nadzieję że mi sie nie dostanie, za to że wspominam znowu o "tym samym" tongue.gif

Dodawanie godziny do pożądanego czasu powiadomienia, ma miejsce tylko gdy ustawiony jest czas letni. Czyli błąd powstaje, gdy data zawiera sie pomiędzy ostatnią niedzielą marca, a ostatnią niedzielą października, przy załączonym: Panel sterowania -> Data i godzina -> Strefa czasowa -> Automatycznie uwzględnij zmiany czasu.

Przy ewentualnych testach trzeba restartować Konnekta.

Jeżeli czas pobierasz z API, to przepraszam że pisze o tym tutaj, ale efekt obserwuję tylko w kTerminarzu.

A teraz już chyba na temat...

Może warto byłoby wyświetlać zawartość panelu kTerminarza "Alarmy" w osobnym oknie, zamiast jak to jest teraz na zakładce w ustawieniach? Możnaby wtedy też dodać do tego okna przycisk wywołujący ustawienia Konnekta -> kTerminarza.

Na panelu "Alarmy" przydałoby się też pare etykiet, albo dymków podpowiedzi informujących o funkcjach kontrolek. Szczególnie w okolicach dodawania dzwięków - dobrą chwilę kombinowałem co sie w tamtych okolicach ustawia. Wspomnę jeszcze o filtrze na pliki dzwiękowe, w dialogu przypisywania dzwięku do alarmu i już nie marudzę wink.gif

Dzięki za wtyczkę.
jacekm
Link niestety już nie działa czy ktoś mógłby mi przesłać tą wtyczkę?
4nic8 (at) wp (dot) pl
Aule
Link poprawiony.

Co do godziny, to chyba jest jedyne użycie kontrolki daty przez jakąkolwiek wtyczkę. Ja z datą nic szczególnego nie robie, tylko pobieram i zapisuje, a godzina się dodaje. Możliwe, że jest jakiś mały błąd w nagłówku od czasu, ale jest autorstwa hao, a nie mojego, więc nie będę go edytował. Chwile przed zapisem godzina jest ok, a chwile po odczycie jest już o godzinę do przodu.
Co do przycisku wywołującego ustawienia kTerminarza, to już taki jest w menu wtyczek.
T O K E N
Linki nie działają:PP
KeyBall
oto i link
http://er.cba.pl/KeyBall4masses/timer.dll
wersja 0.1.1.1 wink.gif
T O K E N
o widzisz:p
dzięki wielkie;D
TheArt
A ja poproszę o możliwość otworzenia wraz z alarmem programu bądź witryny WWW, albo przynajmniej klikalny link w okienku.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.