Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak butona k.away w oknie rozmowy...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
pielgrzym
Witam!

Namiętnie wkurzam znajomych czadową wtyczką k.away 8) niestety w oknie rozmowy brakuje pożytecznego butona do włączania/wyłączania owej wtyczki (ma on jedną zasadnicza przewagę nad komendą "/away" - można wybrać opis spośród kilku ostatnich...). Mam, rzecz jasna, zaznaczoną opcje "pokazuj buton k.away w oknie rozmowy". Wszystko mam w najnowszych wersjach (z resztą w starszych tez tak było) - pobierane z centalki beta...

No i druga rzecz - da się k.away ustawić tak, żeby komunikat "away" był widoczny również dla nas? Jeśli się nie da to pędze zasypywać wishlist prośbami o ten mały bajer wink.gif

Aha, mam wtyczkę k.dodatki - k.migacza nie używam (ponoć one moga różne rzeczy powodować...).

PS. Ten toolbar w oknie rozmowy w ogóle kapryśny jest - pozycja sie nie chce zapamiętywać itp. smile.gif

Pozdrawiam!
lhs
QUOTE
PS. Ten toolbar w oknie rozmowy w ogóle kapryśny jest - pozycja sie nie chce zapamiętywać itp.

Zamknij okno rozmowy z wciśniętym shiftem.
pielgrzym
QUOTE(lhs)
Zamknij okno rozmowy z wciśniętym shiftem.


O, pomogło na zapamiętywanie pozycji biggrin.gif ale inny problem nadal jest - przy zmianach pozycji potrafi zniknąć toolbar formatowania tekstu (pojawia sie w innym oknie romzowy, jeśli je otworzymy, ale w tym, co zniknął wraca dopiero po restarcie Konnekta).
.nomis
Guzika w oknie rozmowy nie ma od kiedy wyszła wersja .20.114. Ale zamiast guzika k.Away możemy teraz cieszyć oczy opisami w oknie kontaktów tongue.gif.

A mi się przypomniało co innego w związku z k.Away - wtyczka znowu odpowiada na każdą wiadmość od razu, niezależnie od kolejności ładowania. To też występuje chyba od wersji .20.114. :>
pielgrzym
QUOTE(.nomis)
wtyczka znowu odpowiada na każdą wiadmość od razu, niezależnie od kolejności ładowania.


U mnie k.Away działa bez zarzutu (no, często zdarza się jej "zapomnieć" zakomunikowac na przez k.notify, że coś odpisała, ale to drobiazg smile.gif). smile.gif
case
QUOTE(pielgrzym)
QUOTE(.nomis)
wtyczka znowu odpowiada na każdą wiadmość od razu, niezależnie od kolejności ładowania.

U mnie k.Away działa bez zarzutu [..]

ja tez nie zauwazylem problemow..
Sija
@nomis: pamietam, ze byly problemy z DzielniKiem
@pielgrzym: problem istnieje i co dziwniejsze, jest w drzewku k.lawy, a nie ma go na pasku. ja niestety nic z tym juz nie zrobie, poniewaz zrodla wtyki przepadly :/
pielgrzym
To znaczy, że wtyczka nie będzie już rozwijana?
.nomis
Sija, ja też to pamiętam smile.gif. Dlatego mówię, że problem jest niezależnie od pozycji wtyczki na liście ładowania... sad.gif
____
.edit:
Yyy... Kłamałem biggrin.gif. Działa pod DzielniKiem, ale nie wiem co ja zrobiłem teraz, bo robiłem tak jak wcześniej. Tylko, że wcześniej nie działało, a teraz tak laugh.gif
penczol
QUOTE(pielgrzym)
Witam!

Namiętnie wkurzam znajomych czadową wtyczką k.away 8) niestety w oknie rozmowy brakuje pożytecznego butona do włączania/wyłączania owej wtyczki (ma on jedną zasadnicza przewagę nad komendą \"/away\" - można wybrać opis spośród kilku ostatnich...). Mam, rzecz jasna, zaznaczoną opcje \"pokazuj buton k.away w oknie rozmowy\". Wszystko mam w najnowszych wersjach (z resztą w starszych tez tak było) - pobierane z centalki beta...

No i druga rzecz - da się k.away ustawić tak, żeby komunikat \"away\" był widoczny również dla nas? Jeśli się nie da to pędze zasypywać wishlist prośbami o ten mały bajer ;)

Pozdrawiam!


Miałem u siebie obydwa problemy, o których napisałeś. Sprawdzałem każdą wersję wtyczki i najlepiej sprawuje się na 0.3.7.0. Odpowiada tylko na pierwszy msg a ikonka znajduje się i w oknie rozmowy i w tray’u.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.