Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: obsługa skrótów gg:numer i jid:jid@serwer
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Seler
czy da sie cos takiego zrobic, linki sa coraz bardziej powszechne a konnekt nie wie co to znaczy ;]
dulek000
Było...Olorin dał kiedyś odpowiedni plik *.reg hm...Sam tego szukałem, ktoś ma link do tego tematu?
Seler
ale dalej nasuwa sie jeszcze jeden haczyk, co z opera?
adas
QUOTE(Seler)
ale dalej nasuwa sie jeszcze jeden haczyk, co z opera?

Preferencje -> Programy i ścieżki - dodajesz tam protokół jid albo gg i wskazujesz na konnekta i powinno działać (ale nie działa).
Seler
no e ten tego :/ dziala albo przynajmniej próbuje ale mimo iż wybralem konnekta otwiera mi sie gg :/
snoppy
Ok, a jak takie coś zrobić w Mozilli?
dulek000
QUOTE(snoppy)
Ok, a jak takie coś zrobić w Mozilli?


Rozszerzenie mozex smile.gif
tbadoo
QUOTE(dulek000)
QUOTE(snoppy)
Ok, a jak takie coś zrobić w Mozilli?


Rozszerzenie mozex smile.gif

Ok, a jak to w nim ustawić?
dulek000
QUOTE(tbadoo)
QUOTE(dulek000)
QUOTE(snoppy)
Ok, a jak takie coś zrobić w Mozilli?


Rozszerzenie mozex smile.gif

Ok, a jak to w nim ustawić?


Ściągnij nową paczkę. Tam jest możliwość obsługi tych linków (wybierasz przy instalacji)
.misiek
QUOTE(dulek000)
Było...Olorin dał kiedyś odpowiedni plik *.reg hm...Sam tego szukałem, ktoś ma link do tego tematu?


powiem, że nawet załączałem pliki *.reg tylko też jakoś nie mogę znaleźć

:?
tbadoo
QUOTE(dulek000)
QUOTE(tbadoo)
Ok, a jak to w nim ustawić?


Ściągnij nową paczkę. Tam jest możliwość obsługi tych linków (wybierasz przy instalacji)

dupa... mam wersję 1.07 mozexa, wpisuję w/g screena na stronce o rozszerzeniu http://mozillapl.org/projekty/Dodatki/MozexPL?v=mx4 a i tak błąd rozpoznawania mi wyskakuje, tu masz jak wpisałem, nie wiem w czym się walnąłem, ale nie działa :evil:
http://www.tbadoo.master.pl/stuff/mozex.png

P.S. Wątpię by miało jakieś znaczenie że to Firefox 1.0 PL
piotr.ek
A czy ta sciezka z "Progra~1", to aby na pewno prawidlowa?
tbadoo
QUOTE(piotr.ek)
A czy ta sciezka z \"Progra~1\", to aby na pewno prawidlowa?

C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe (ctrl+c ctrl+v - coby nie było literówki :wink: )
hao
A czy przypadkiem FF 1.0 nie potrafi już czytać obsługiwanych adresów z rejestru, bez pomocy mozexa??? Mozexa nie mam, a linki ed2k mi działają bez problemu...
Olórin
Zgadza się, sam potrafi je obsługiwać - bez żadnych dodatków wink.gif
hao
Swoją drogą, chyba mógłbym zmienić przyciski na forum na formę gg:, tlen:, itd :]
tbadoo
Więc wytłumaczcie mi to: http://www.tbadoo.master.pl/stuff/ff.png
NelQ
Apropo pliku .reg. Nie wiem czemu nie mogliścia znaleźć, ja to zrobiłem w minutę wink.gif : :arrow: KLIK
Olórin
Instalator paczek dodaje odpowiednie klucze, za plik .reg nie biorę odpowiedzialności...
sal_er
U mnie też .reg nie działa - dunno y... :(
tbadoo
QUOTE(sal_er)
U mnie też .reg nie działa - dunno y... sad.gif

a u mnie nie działa mozex ani nic innego i nikt jakoś konkretnych rozwiązań dać nie potrafi :evil:
Olórin
Ściągacie małą paczkę i nainstalowujecie na istniejącego Konnekta, instalator zrobi co trzeba. Mozex nie jest do niczego potrzebny....
tbadoo
QUOTE(Olórin)
Ściągacie małą paczkę i nainstalowujecie na istniejącego Konnekta, instalator zrobi co trzeba. Mozex nie jest do niczego potrzebny....

chodzi o mini paczkę Konnekta czy jak.. bo nie bardzo rozumiem
sal_er
Działa, zainstaluj małą paczkę konnekta, instalator powiązuje protokoły z programem, FF pracuje bez zarzutu.

Dzięki.
tbadoo
QUOTE(sal_er)
Działa, zainstaluj małą paczkę konnekta, instalator powiązuje protokoły z programem, FF pracuje bez zarzut. Dzięki.

No wreszcie biggrin.gif
thx
piotr.ek
A moze by tak dodac w ustawieniach opcje do rejestrowania w systemie odpowiednich powiazan, jak to ma miejsce np. w Winampie? tongue.gif Ktos mi przylezie (siostra), zainstaluje GG i znow bede musial instalowac mala paczke, zeby mi odpowiednio rejestr zmodyfikowalo? :?
jareq
O właśnie o tym samym chciałem napisać co piotr.ek wink.gif

Takie coś w ustawieniach na pewno by się przydało - jestem jak najbardziej za 8)
sal_er
QUOTE(piotr.ek)
Ktos mi przylezie (siostra), zainstaluje GG i znow bede musial instalowac mala paczke
Hehe... Zawsze możesz ją wywalić z użytkowników, którzy mają prawa do instalowania programów, albo zainstalować gg i niech sobie siedzi na dysku... To taka recepta łopatologiczna - powiązania z poziomu ustawień przydałyby się - jak najbardziej :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.