Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kUpdate
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
bastard79
witam,

jestem poczatkujacym uzytkownikiem konnekta wiec wybaczcie pytanie :)

uzywam go ok 2-3 miesiace i dopiero raz aktualizowalem jakis pakiet poprzez kUpdate, ostatnio pomyslalem ze moze byc tak zerknac na wersje beta (opisy pod kontaktami) wyczytalem na forum ze Wizardek pomoze mi w konfiguracji aby mi zaktualizowal konnekta do najnowszej wersji testowej, w gralem wizardka do katalogu plugins odpalilem no i pojawil jakis wizard tak jakby chcial tworzyc nowy prowfil wiec go wylaczylem, i szukalem jakis opcji konfiguracyjnych niestety nic nie znalazlem wiec plik woz.dd zostal usuniety z katalogu plugins. jakies bylo moje zdziwienie w dniu dzisiejszym gdy podczas uruchomienia komunikatora pojawila mi sie jakas ikona z wiadomoscia z serwisu www.widomosc.info (chyba gorzej niz reklamy w oryg. gg) potem zaczal sprawdzac co sie nadaje do aktualizacji pojawilo sie mnostwo plików kategori i nie bardzo wiem o co chodzi, najchetnej bym to wylaczyl w cholere bo on chce mi aktualizowac i instalowac wszystkie mozliwe dodatki lacznie z tymi ktore mnie wogole nie interesuja :(

pomozcie - co mam zrobic aby podczas aktualizacji wykrywal nowsze wersje jedynie juz zainstalowanych dodatków a nie wciskal mi aktualizacji full XXL :)

Dzieki i pozdrawiam, poza tym konnekt rzadzi
Aule
:roll: WizardeK nie robi nowego profilu, tylko tak wyglada...... On pomaga konfigurować Konnekta dla nowych. Aktualizacje z Wiadomosc.info powinny sie tylko raz pokazać, a jeżeli nie to po prostu usuń linie z wiadomosc.info z ustawienia -> aktualizacje. Większość wtyczek i tak lepiej ściągać bezpośrednio ze stron.
bastard79
no jestem pod wrażeniem, coś a'la sources.list dla APT-GET'a w Debianie :)

gdzie w takim razie mogę znaleźć listę możliwych wpisów ???
lucjusz
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1539
bo chyba o to chodzi smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.