Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Losowy opis
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Sleeva
Teoretycznie banał - plik txt z opisami i wtyczka która losuje linijkę i ustawia ją jako status opisowy co 1h/1d/1cokolwiek
2230093
nie wiem czy kumam ale to oczym tu wspominasz to już jest w KBot i działa całkiem ślicznie.
Sija
QUOTE(2230093)
nie wiem czy kumam ale to oczym tu wspominasz to już jest w KBot i działa całkiem ślicznie.


chyba nie kumasz - K.Bot nie jest juz wspomagany i nie dziala slicznie, on nie dziala wogole.
2230093
QUOTE(Sija)
QUOTE(2230093)
nie wiem czy kumam ale to oczym tu wspominasz to już jest w KBot i działa całkiem ślicznie.


chyba nie kumasz - K.Bot nie jest juz wspomagany i nie dziala slicznie, on nie dziala wogole.


Hmmm ale plama od X czasu nie używałem kbota sad.gif Wiec potrzeba dalej aktualna.
No to ja dodam od siebie ze bylo by fajnie aby mozna bylo w kazdej sieci ustawiac tym czymś co może kiedyś powstanie statusy ale tak aby każda z nich pokazywała inny status.
lhs
QUOTE
No to ja dodam od siebie ze bylo by fajnie aby mozna bylo w kazdej sieci ustawiac tym czymś co może kiedyś powstanie statusy ale tak aby każda z nich pokazywała inny status.

kZmieniacz nie wystarcza??
2230093
QUOTE(lhs)
QUOTE
No to ja dodam od siebie ze bylo by fajnie aby mozna bylo w kazdej sieci ustawiac tym czymś co może kiedyś powstanie statusy ale tak aby każda z nich pokazywała inny status.

kZmieniacz nie wystarcza??


No tak ale ja bym chciał mieć w każdej inny status i aby był wybierany losowo. Bo jak ustawi się np na 2 lub 3 kounikatorach ten sam to nie trudno wpaść że to ta sama osoba.
lhs
Można ustawić w każdej sieci inny opis, tylko nie losowo.
2230093
QUOTE(lhs)
Można ustawić w każdej sieci inny opis, tylko nie losowo.

a ja właśnie piłem do tematu o losowych statusach ;-)
.nomis
Losowy status? laugh.gif "Jestem czy mnie nie ma? - zgaduj zgadula" biggrin.gif

A co do opisów, osobiście bym wolał sam kontrolować jaki mam opis... Ale skoro ktoś zgłosił taką potrzebę, to widocznie ktoś by tego używał smile.gif
2230093
a wpadło mi do głowy aby można było w pliku tektowym strowrzyć jakieś grupy i tak by się wybierało statusy wedle humoru np złe ,miłosne ,idiotyczne itd. i oczywiscie milie widziane na kazda siec osobna grupe aby mozna bylo ustawic biggrin.gif
Sija
QUOTE(2230093)
a wpadło mi do głowy aby można było w pliku tektowym strowrzyć jakieś grupy i tak by się wybierało statusy wedle humoru np złe ,miłosne ,idiotyczne itd. i oczywiscie milie widziane na kazda siec osobna grupe aby mozna bylo ustawic  biggrin.gif


co jeszcze? opiekacz do grzanek ?
2230093
opiekacz jak opiekacz ale konntakt informujacy np o nadejsciu odpowiedzi na SMS na formulaz www idei to czemu nie.
sleesh
Oj Sija , nie badz niemily :] Koledzy wyszli tylko z taka propozycja. To ze ona ci nie podchodzi to nie powod zeby tak reagowac, tolerancja chlopie... tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.