Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Musze powiedziec ze troche sie zawiodlem sad.gif.. brak blokowania toolbarow i te wstretne duze ikony w oknie rozmowy.. na szczescie wysoka konifigurowalnosc smile.gif wszystko ratuje.. tongue.gif aha i jak mam kilka obrazkow w gg icons to i tak wyswietla tylko 1 zestaw..
shw
QUOTE(Sad)
Musze powiedziec ze troche sie zawiodlem sad.gif.. brak blokowania toolbarow i te wstretne duze ikony w oknie rozmowy.. na szczescie wysoka konifigurowalnosc smile.gif wszystko ratuje.. tongue.gif aha i jak mam kilka obrazkow w gg icons to i tak wyswietla tylko 1 zestaw..

[tlumaczenie]
hao - jakis ty wspanialy, jakis ty przystojny! nie no kocham cie. a konnekt ? on jest super - wszystko mi sie podoba i wogole!
gdybym byl kobieta... :oops: :roll:
tak trzymaj!
[/tlumacznie]
shw - the ultimate mind translator laugh.gif
hao
w GGIcons kazdy zestaw musi byc w oddzielnym katalogu!

"Merdanie" przy toolbarach będzie prawdopodobnie przy najbliższej większej wersji...
case
apropos ggiconz -> jak chcecie zeby konnekt tak wygladal:
user posted image
to zapraszam do sciagania ikonek 8) --> tutaj

...i podobnie jak: http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?t=185&start=15

QUOTE(case)
uzywam dzwiekow z WPKntaktu bo sa dosc fajne...
jak ktos chce to prosze, tu jest archiwum (jesli url nie dziala - nie bijcie - darmowy serwer :wink: ) ...dajcie znac jak cos -> moge wyslac mail'em  8)

pzdr... biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.