Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SP 2
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Przemekc1
No właśnie zainstalował już ktoś? Wszystko działa, bo chodzą różne plotki, że to nie działa tego sie nie da uruchomiić, jak to jest z tym najnowszym service packiem?
sleesh
Ja z Lukasem77 mamy juz jakis czas sp2 tylko ze wersje ang (spolszczona of korz :] ). Osobiscie nie napotkalem zadnego problemu a wrecz przeciwnie... Polecam zintegrowac sp2 z instalka xp i zrobic ta plytka reinstal...
Lukas77
QUOTE(Przemekc1)
No właśnie zainstalował już ktoś? Wszystko działa, bo chodzą różne plotki, że to nie działa tego sie nie da uruchomiić, jak to jest z tym najnowszym service packiem?


Działa ładnie, tylko jeśli ktoś używa aplikacji p2p typu eMule to polecam programik XPAntiSpy i tam w ustawieniach zaawansowanych jest patch który eliminuje ograniczenie połączeń tcp/ip. Standardowo w sp2 jest limit do 10 połączeń, a eMule nawiązuje ich nawet 100, więc trzeba spatchować windowsa...
Poza tym wsio hula!!!
Flind
Ja tez juz mam SP 2 PL i no coz w niektórych aplikacjach napotykam drobne problemy: Nero musiałem sciagnac naj naj nowsza wersje gdyz starsza wersja 6.0.3 informowała mnie ze nieche pracowac z ta wersja windowsa. Kolejny problem i to dosc uciazliwy pojawił mi sie z UXTheme Multi-Patcher (Neowin Edition) 2.0 Gdyz w ogóle nieche to działać. Co gorsza nawet standardowa Lune nie moge ustawić. Przed aktualizacja wszystko śmigało
mefju
A czy klienci Saszy ze straganu, ehm.. z salonu z oprogramowaniem - tak jak to było zapowiadane - nie będą mieli problemów z aktualizacją?
Oczywiście pytam, bo kolega u niego kupował i ma wątpliwości... wink.gif

Słyszałem, że mogą byc problemy z wersjami "NO-SP" ale ci którzy mają już SP1 nie powinni się obawiać i instalka SP2 przebiegnie bez problemu - jak to jest?
sleesh
Dokladnie tak jak napisales. SP2 nie ma zadnych zabezpieczen antypirackich. Jedyne co to nie dziala z cdkeyam z czarnej listy ms, wystarczy uzyc keya ktory dziala pod SP1 i voila :]
Lukas77
QUOTE(Flind)
Ja tez juz mam SP 2 PL i no coz w niektórych aplikacjach napotykam drobne problemy: Nero musiałem sciagnac naj naj nowsza wersje gdyz starsza wersja 6.0.3 informowała mnie ze nieche pracowac z ta wersja windowsa. Kolejny problem i to dosc uciazliwy pojawił mi sie z UXTheme Multi-Patcher (Neowin Edition) 2.0 Gdyz w ogóle nieche to działać. Co gorsza nawet standardowa Lune nie moge ustawić. Przed aktualizacja wszystko śmigało


Podmień sobie w trybie awaryjnym plik uxtheme.dll - tylko sprawdź czy także jest jego kopia w innych katalogach np. C:\Windows\system32\dllcache i ServicePackFiles (najlepiej przeszukaj c:\windows total commanderem z włączoną opcją pokazuj ukryte i systemowe i skopiuj załączony przeze mnie uxtheme.dll
Wsio będzie śmigać :-)

Załączniki

sleesh
Lukas77 jestes pewny ze ta wersja plik bedzie wspolpracowac z polska wersja systemu? To jest taki sam plik jak mam w angielskiej wersji...
Lukas77
Działa na 200% - już wytestowane :-) Zresztą przecież UxTheme MultiPatcher to anglojęzyczny program i aktualizuje wszystkie wersje XP.
mefju
QUOTE(MS Corp)
Ten pakiet instalacyjny jest przeznaczony dla specjalistów w dziedzinie IT oraz deweloperów do pobrania i zainstalowania na wielu komputerach w sieci.


a dalej:

QUOTE(MS Corp)
JEŻELI AKTUALIZUJESZ TYLKO JEDEN KOMPUTER, NIE KLIKAJ PRZYCISKU POBIERZ:


Logika i intuicja (kobieca? tongue.gif) podpowiadają mi żeby nie zwracać uwagi na te napisy tylko sciagać. Ale na wszelki wypadek (jako że plik duży, a ściągam przez SDI) się zapytam: czy są jakieś przeciwskazania do update'u tym SP "cywilnego" kompa? Podejrzewam że jedyna różnica polega na rozmiarze...
Przemekc1
Ja tam wole mimo wszystko poczekać na "oficjalną" werse dla zwykłego użytkownika.
case
QUOTE(Przemekc1)
Ja tam wole mimo wszystko poczekać na \"oficjalną\" werse dla zwykłego użytkownika.

od wczoraj nie musisz .. :wink:
Przemekc1
QUOTE(case)
QUOTE(Przemekc1)
Ja tam wole mimo wszystko poczekać na \"oficjalną\" werse dla zwykłego użytkownika.

od wczoraj nie musisz .. :wink:


Na stronie chipu

"Przedstawiciele polskiego Microsoftu informują, że pakiet instalacyjny jest przeznaczony dla specjalistów IT oraz deweloperów do pobrania i zainstalowania na wielu komputerach w sieci."
case
w sumie, to kto Ci broni.. czekaj..

QUOTE(xp.net.pl)
Windows XP Service Pack 2 PL

Tytuł : Sieciowy pakiet instalacyjny dodatku Service Pack 2 dla systemu Windows XP dla specjalistów z branży IT i deweloperów.
Data wydania : 12.09.2004

Wersja : SP2
Wielkość pliku : 266595 KB

Opis : Dodatek Service Pack 2 (SP2) dla systemu Microsoft Windows XP zawiera nowe, aktywne technologie zabezpieczeń przeznaczone dla systemu Windows XP. Umożliwiają one lepszą ochronę przed wirusami, robakami i hakerami. Oprócz skuteczniejszej infrastruktury zabezpieczeń w dodatku SP2 ulepszono opcje konfiguracji zabezpieczeń w systemie Windows XP. Poza tym użytkownicy, którzy podejmują decyzje dotyczące zabezpieczeń, uzyskują więcej informacji na ten temat.

Uwaga : Użytkownikom domowym, szczególnie tym z wolnym łączem internetowym, Microsoft zaleca, aby poczekać na dostępność dodatku XP SP2 PL na witrynie Windows Update. Wkrótce będzie tam dostępny odpowiedni, mniejszy plik. Aby uzyskać ten plik dodatku SP2 do pobrania w formie zoptymalizowanej, włącz funkcję Aktualizacje automatyczne w systemie Windows XP.

Obsługiwane systemy operacyjne:
• Windows XP Professional Edition
• Windows XP Home Edition
• Windows XP Media Center Edition
• TabletPC

Download: WindowsXP-KB835935-SP2-PLK.exe

Link: XP SP2 PL: Specjalna strona
Link: XP SP2 PL: Recenzja
Link: XP SP2 PL: Porady
Link: XP SP2 PL: Opinie
Link: XP SP2 PL: Skomentuj na forum!

Zapraszamy do pobierania: GreGM & Imperator
sleesh
To jest normallny SP2 Pl tylko ze wersja ktorej mozna uzyc do zintegrowania z plyta instalacyj, mozna instalowac go przez siec i cos jeszcze dlatego tyle zajmuje. Takto to zwykly SP2, sciagaj!
Przemekc1
No jeżeli tak to bede zasysał. Nie teraz bo nasza kochana sieć lokalna ma prędkośc 23kb/s :evil: Może w końcu coś z tym zrobią.
mefju
Ja już jestem po instalacji i pierwszych testach. Narazie (odpukać) dawał o sobie znać jedynie Nero 6.0.28 - instalka nowego i problem załatwiony. Nawet Max Payne który miał nie działać na SP2 - jakoś chodzi...

Prędkość systemu raczej pozostała bez zmian...
Przemekc1
Już po instalacji poszło sztbko i przyjemnie biggrin.gif Narazie wszystko (odpukać) działa doskonale, szybkośc... czy ja wiem chyba taka sama. Avasta wykryło mi w tym centrum zabezpieczeń. NIektóre ikonki sie trocje pozmieniały. Miejmy nadzieje, że wszystko dalej pójdzie dobrze.
Daarth
no to tak: oprocz wkurzajacej ikonki w trayu dot. wylaczonych automatycznych aktualizacji, spowolnienia systemu, upgradzie nero i styleXP wszystko jest ok. polecam forum Jamy i topic dot. wlasnie SP2 w dziale Windows XP.
Przemekc1
Tą ikonke można bez problemu wyłączyc korzystając z programu xp-antispy. U mnie system się nie spowolnił (chociaż byłoby to dziwne Athlon 2500+, 512mb ramu i geforce 5900xt). Nero nie uzywam (brak nagrywarki), style xp też nie.
Daarth
hmm tez racja. nawet sie nim dzisiaj bawilem. ehh spostrzegawczosc... smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.