Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak włączyć opisy na liście kontaktów?!?!?!?!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Wroog
Nie mogę zrozumieć jak w FAQ może być napisana taka bzdura. Walczyłem z tym i nic! Nie da się włączyć opisów na liście kontaktów, ponieważ nie ma w menu (zgodnie z FAQ) czegoś takiego, jak opisaliście. Szok!

QUOTE
10. Konnekt nie wyświetla mi opisów na liście kontaktów, gdzie mogę to włączyć??
Opcja ta jest dostępna w Konfiguracja->Interfejs->Lista kontaktów->Kontakty na liście->Pokazuj opis kontaktu na liście, opis może być obok albo pod kontaktem. W Konfiguracja->Interfejs->Formatowanie pól możemy ustawić np. aby zamiast opisu pojawiał się nr komórki kontaktu, lub każde inne dowolne pole z konfiguracji


Totalna bzdura - Pokazuj opis kontaktu na liście - nie ma tego w podmenu Kontakty na liście...
Lukas77
Nie gorączkuj się tak pan!!! Odpowiedziałbym Ci grzeczniej ale jesteś arogancki

QUOTE(Wroog)
Nie mogę zrozumieć jak w FAQ może być napisana taka bzdura. Walczyłem z tym i nic! Nie da się włączyć opisów na liście kontaktów, ponieważ nie ma w menu (zgodnie z FAQ) czegoś takiego, jak opisaliście. Szok!


Po pierwsze
SZUKAJ
Po drugie
POMYŚL TO NIE BOLI
Po trzecie śiągnij najnowszą wersję konnekta z centralki BETA to będzie Ci wszystko działać bez ustawiania czegokolwiek...

Nie wiesz co to centralka Beta? ---> Patrz punkt pierwszy
Wroog
No dobra - nie to nie. Wracam do GG.
.nomis
Do widzenia, życzę miłego dnia smile.gif
Wroog
Do widzenia.
pielgrzym
laugh.gif
Arlathan
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
shw
o nieee - odchodzi - i jaki tranfy wybor podjal - wraca do gg.. nie no chlopaki - musimy cos zrobic.. moze lukasa77 zlinczyjemy publicznie, a wroogowi.. nie wiem.. pieniadze? kobiety? hmm.. mezczyzn damy? tongue.gif
Sad
hehehe idealny topic po ciezkim dni w szkole hehe... ;D

DO KOSZA :evil:
Przemekc1
O nie!! Ja tego chyba nie zniose, bede musiał przez Was ponowić swoje wizyty u psychiatry :wink:
mefju
QUOTE(Sad)
hehehe idealny topic po ciezkim dni w szkole hehe... ;D


a żebyś wiedział - pierwszy post który sprawdziłem po odrobieniu lekcji wink.gif
Od razu humorek wrocił i aż chce sie żyć biggrin.gif


PS od dzisiaj proszę grzecznie mnie traktować bo inaczej też zabiorę swoje zabawki i pójdę do "konkurencji" tongue.gif
sleesh
nara tongue.gif
Daarth
swoja droga ciekaw jestem skad biora sie tacy ignoranci zeby nie mowic idioci... ja rozumiem ze mozna nie znac sie na komputerach ale cos takiego przechodzi ludzkie pojecie... ehhhh
sleesh
Jak to skad ? Z GG :twisted:
psota
Znalazłem screena z GG 8.0 laugh.gif

Załączniki

lhs
Daruj sobie. Wszyscy już to widzieli.
lipa
no wiecie! tak biednego początkującego potraktować :twisted: ktoś kiedyś coś pisał o jakiś owieczkach i nawracaniu, więc może jakieś egzorcyzmy i będzie po sprawie... a cholera wie! może ON chciał jakąś wtyczkę napisać laugh.gif wstyd mi za Was panowie ( :wink: )
sleesh
Fakt ze lhs moze troszeczke za ostro zareagowal jednak nie martw sie, nie mysl i nie wstydz sie za innych, to ich problem a nie Twoj Panie Lipa... tongue.gif
lipa
QUOTE(sleesh)
Fakt ze lhs moze troszeczke za ostro zareagowal jednak nie martw sie, nie mysl i nie wstydz sie za innych, to ich problem a nie Twoj Panie Lipa... tongue.gif

Broń Boże, żebym musiał się za kogoś wstydzić! :twisted: co najwyżej za siebie, ale to się nazywa kac moralny, a tą kwestię myślę, że obgadamy na meetingu :wink:

OT: coś kiedyś wspominałem o pełnej wersji Pandy... wysłałem ci pm'ke i ze dwie wiadomości na gg, ale się nie odezwałeś... a ja nadal mam chrapke na tą pande 8)
lhs
QUOTE(sleesh)
Fakt ze lhs moze troszeczke za ostro zareagowal [...]

Przecież ja do psoty piłem, który wygrzebał posta z naszego własnego Hyde Parku!!

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=2247
sleesh
Oni o tym wiedza kocie :twisted:

Lipa: Sry ale zapomnialem o tym :] Odezwij sie jutro do mnie kolo 18 na jabberze to zobaczymy co da sie zrobic :]
eulalia111
Witam wszystkich forumowiczów

Nawiazujac do tematu, w FAQ jest napisane:

10. Konnekt nie wyświetla mi opisów na liście kontaktów, gdzie mogę to włączyć??
Opcja ta jest dostępna w Konfiguracja->Interfejs->Lista kontaktów->Kontakty na liście->Pokazuj opis kontaktu na liście, opis może być obok albo pod kontaktem. W Konfiguracja->Interfejs->Formatowanie pól możemy ustawić np. aby zamiast opisu pojawiał się nr komórki kontaktu, lub każde inne dowolne pole z konfiguracji.

Opcja dostępna od wersji 0.6.20.115, dostępna na chwilę obecną (25.10.2004) wyłącznie na centralce beta)

Mam wersje 0.6.20.118 i takiej opcji nie moge znalezc.

Wie ktos dlaczego?
Przemekc1
QUOTE(eulalia111)
Witam wszystkich forumowiczów

Nawiazujac do tematu, w FAQ jest napisane:

10. Konnekt nie wyświetla mi opisów na liście kontaktów, gdzie mogę to włączyć??
Opcja ta jest dostępna w Konfiguracja->Interfejs->Lista kontaktów->Kontakty na liście->Pokazuj opis kontaktu na liście, opis może być obok albo pod kontaktem. W Konfiguracja->Interfejs->Formatowanie pól możemy ustawić np. aby zamiast opisu pojawiał się nr komórki kontaktu, lub każde inne dowolne pole z konfiguracji.

Opcja dostępna od wersji 0.6.20.115, dostępna na chwilę obecną (25.10.2004) wyłącznie na centralce beta)

Mam wersje 0.6.20.118 i takiej opcji nie moge znalezc.

Wie ktos dlaczego?



Kulturalnie napisałeś więc Ci odpowiem biggrin.gif
Najnowsza wersja to już 0.6.20.119
PS. Witam na forum!

Załączniki

NelQ
Ale pamiętaj, że działa tylko na WINXP.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.