Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: TlenCzaty?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Dwutlenek
Marx
Czy CO2 będzie obsługiwać TlenCzaty?
case
QUOTE(Marx)
Czy CO2 będzie obsługiwać TlenCzaty?

podejrzewam, ze kiedys tak.. teraz jednak cala sila tworcza [taka przynajmniej mam nadzieje :wink:] skierowana jest na nowa wersje Konnekt'a [0.7] ..
shw
co wy z tym CO2?? to jest dwutlenek, a nie dwutlenekwegla tongue.gif
na pewno bedzie, w koncu celem jest obsluga calej sieci, wiec takze i jej innych mozliwosci oprocz rozmowy.
Aule
Prawda, prawda. Może być i np SO2 i to będzie dwutlenek siarki (IV), no właściwie to tlenek siarki (IV), ale co sie będziemy rozdrabniać ;P
Co do tlen chatów to i tak jest ot tylko bajer w sieci Tlen.
atol
No tak lepiej napisać wtyczkę do obsługi czateri tongue.gif
Aule
laugh.gif Na czacie to ja siedziałem tylko kilka razy w życiu, na ircu może trochę częściej, ale tylko trochę, więc mi sie ta funkcja wogle nie przyda.
case
QUOTE(pz16)
[..] mi sie ta funkcja wogle nie przyda.

"rozni ludzie, rozne potrzeby, jeden Konnekt" .. ? :wink:
lipa
QUOTE(case)
QUOTE(pz16)
[..] mi sie ta funkcja wogle nie przyda.

"rozni ludzie, rozne potrzeby, jeden Konnekt" .. ? :wink:

oj! bo zacznę wymieniać czego to ja bym nie chciał :twisted:
Aule
Ja nie powiedziałem, żeby jej nie robić, tylko wyraziłem swoją opinie, bo do tego służy forum......
StRuGi
AFAIK tlen jest siecia jabberowa zamknieta, wiec te czaty to nie czasem MUC'e ?
shw
tlen jest oparty na zmienionym protokole jabbera, wiec pewnie nie
Mars (-:
QUOTE(shw)
co wy z tym CO2?? to jest dwutlenek, a nie dwutlenekwegla tongue.gif
na pewno bedzie, w koncu celem jest obsluga calej sieci, wiec takze i jej innych mozliwosci oprocz rozmowy.


Tak... Czemu więc nie Tlenek...? Proponuję OO2 - dwutlenek tlenu. :-P

Poza tym, popieram, powinni to zrobić. Jeszcze jak dotąd nie spotkałem na WWW żadnego czata, który byłby tak szybki i prosty, i jednocześnie zrobiony porządnie.
Hardcoholic
Jak dla mnie, wtyczka bylaby bardzo przydatna...
mlodass
jednak ja nadal ubolewam nad tym ze nie dodano do konnekta mozliwosci zaprogramowania tostera na rozne godziny np. poniedzialek godzina 13 przychodze ze szkoly i zeby akurat tosty sie konczyly piec.
atol
ja bym wolał jak bym mógł wanne do konnekra podłaczyć. Wracam z wykładu a tu cieplutka kąpiel...
dulek000
Hm...a ja bym chciał, żeby pokój za mnie sprzątał...
Magnum5
Ja bym chciał tlen.chaty.. ale żeby uprawnienia opa, które zostały mi nadane na normalnym tlenie zostały w konnekcie... ale najpierw chce obsługe proxy smile.gif
MuMiN
To kiedy możemy liczyć na tlen.czaty? Tylko tego mi brakuje żeby w pełni przejsc na konnekta ;]
atol
jak wyjdzie nowy kIEview to może wtedy się za to zabierze...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.