Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomozecie mi?? Prosze...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Ola_
Mam problem ktory juz na forum zostal poruszony niestety odpowiedzi na pytanie nie uzyskalam...
I prosze was zebyscie mnie tak nie ochrzaniali za powtorzeni pytania...
Dzis zainstalowlam sobie ten program... No i niestety w zaden sposob nie moge włączyc tych przekletych opisów na liscie kontaktow... bardzo mi zalezy na nich... ale juz nie mam sily improwizowac na wlasna reke... i mam taka nadzieje ze mi pomozecie...
z gory Wam dziekuje...

Ola...
sleesh
Musisz sciagnac uaktualnienia konnekta z centralki BETA, wtedy w opcjach poajwi sie mozliwosc wlaczenia tych nieszczesnych opisow... Wybacz ale wlasnie wrocilem z wyprawy po poludniu polski z kumplami wiec nie mam sil wiecej pisac. Wszystko jest na forum, uzyj wyszukiwarki a napewno znajdziesz odpowiedzi. Jezeli jednak sobie nie poradzisz , bedziesz miala jakis inny problem itp. to zapraszam do mnie GG# 63167 , Tlen: sleesh@tlen.pl , JID: sleesh@chrome.pl , ICQ: 332298874 ( wybierz sobie [; ) ^^
Aule
O centralkach znajdziesz w FAQ ( http://www.konnekt.info/open.php?inc=faq&F...entralki_kUpda1 )
Jest tam podany i link do forum, gdzie znajdziesz wpisy. Polecam wtyczke WizardeK. Doda ona Ci automatycznie wszystkie centralki, oprócz sdk oczywiście tongue.gif. Po ponownym zalogowaniu możesz nią skonfigurować i opisy. Najnowszą wersę ściągniesz z http://pz16.alternatywa.info .
NelQ
Żeby uaktualnić K. z centralik Beta wejdź w OPCJE > KONFIGURACJA > USTAWIENIA > AKTUALIZACJE i w ADRESACH CENTRALEK linijkę
CODE
http://www.konnekt.info/update/central.php

zamień na
CODE
http://www.konnekt.info/update/central.php?beta=1

Po aktualizacji pwinieneś mieć opcję: OPCJE > KONFIGURACJA > INTERFEJS > LISTA KONTAKTÓW > KONTAKTY NA LIŚCIE > POKAZUJ OPIS KONTAKTU NA LIŚCIE
sleesh
QUOTE(NelQ)
Po aktualizacji pwinieneś mieć opcję


Nie wiem moze sie myle ale Ola to jest kobiece imie, wiec dlaczego mowisz do Niej per On?
Ola_
Dziekuje wszystkim ktory mi pomogli... i dziekuje ... ze zauwazyl ze jestem dziewczyna...

Ola...
sleesh
Zawsze do uslug ^^
shw
pa - napalency - jak jakas dziewuszka sie znalazla, to sie przescigaja z odpowiedziami na stary temat, jak facet, to narzekaja ;P
lipa
QUOTE(shw)
pa - napalency - jak jakas dziewuszka sie znalazla, to sie przescigaja z odpowiedziami na stary temat, jak facet, to narzekaja ;P

...no ale w sumie pojawić się w takim temacie rozpoczętym przez dziewczynę i trochę ponarzekać na resztę facetów, nie jest wcale takim złym posunięciem, prawda shw?! :twisted:
NelQ
QUOTE(sleesh)
QUOTE(NelQ)
Po aktualizacji pwinieneś mieć opcję


Nie wiem moze sie myle ale Ola to jest kobiece imie, wiec dlaczego mowisz do Niej per On?


Przepraszam cię OLU bardzo serdecznie ale nie popatrzyłem na nick :oops:
shw
a NelQ z kolei uzywa sposobu na porzuconeg pieska w.. takie biedne oczka, ze az Ola pewnie chce go teraz przytulic i pocieszy :twisted:
.nomis
biggrin.gif Nawet kobitki nie widziałeś (a może?:>), a już cię zazdrosć zżera biggrin.gif:P
sleesh
shw napewno widzial juz jakas, na internecie ale sie liczy. Myslisz ze od czego ma te odciski na wew. stronach dloni? :twisted:
shw
mnie zazdrosc nie zzera - mam swojego 'pasozyta' tongue.gif
smieszy mnie tylko jak chlopaki nagle staja sie extremalnie mili i pomocni, jak sie ma ksywe wskazujaca na kobiete tongue.gif
Aule
Ja nigdy początkujących nie opierdalam :? Zawsze staram sie pomóc, niezależnie od nicku...
shw
pz - uwazaj na slownictwo - mamy wsrod nas kobiete - nie zachowuj sie jak neandertalczyl laugh.gif laugh.gif laugh.gif
jareq
A moze to facet podający sie za dziewczyne???.... heheh
Znam takie wałki i jak widać są skuteczne w udzielaniu takiemu/takiej odpowiedzi laugh.gif
lipa
tak czy siak... najwyraźniej nas olała biggrin.gif
dulek000
QUOTE(lipa)
tak czy siak... najwyraźniej nas olała biggrin.gif


Hehe laugh.gif
NelQ
QUOTE(shw)
mnie zazdrosc nie zzera - mam swojego 'pasozyta' tongue.gif
smieszy mnie tylko jak chlopaki nagle staja sie extremalnie mili i pomocni, jak sie ma ksywe wskazujaca na kobiete tongue.gif


Ja jak widzisz nie robiłem tego tylko dlatego, że to dziewczyna ba na począku nawet nie zwróciłem na to uwagi ( :oops: ), ale dlatego, że K. może być dla "nowych" trochę skomplikowany, zwłaszcza po przesiadce z maxymalnie uproszczonego GG.
sleesh
Nie uproszczonego tylko prostackiego GG...
case
QUOTE(sleesh)
Nie uproszczonego tylko prostackiego GG...

taaa.. hahah.. nazywajmy rzeczy po imieniu .. :wink:
torn
eot
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.