Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytanie co do wtyczki: kDodatki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
lasman
Pytanie co do wtyczki: kDodatki

Czy jak najade na liscie na dostepnego uzytkownika, nacisne prawy klawisz, najade na menu kDodatki i nie bedzie pisalo ze uzytkownik nie ma mnie na liscie, to czy na 100% nie ma mnie na liscie. (moze jasniej) To znaczy czy jak pisze "P2P działa" to czy na 100% ktos mnie ma na liscie. Strasznie sie sprzeczam z kolezanka bo twierdzi ze nie wie kim jestem i ze mnie nie ma na liscie, a ja za pomoca tej wtyczki sprawdzilem ze jest "P2P działa" wiec jednak mnie ma na liscie i sie upieram ze mnie zna. Straszną bojke teraz z nia prowadze bo niechce sie przekonac i przyznac ze mnie ma na liscie. Wiec jak to jat z a wtyczka?
jareq
Jest jeszcze jedna opcja: Użytkownik za NAT'em
lasman
jest taka opcja ale jak klikam na ta kolezanke to jest "P2P działa"... Wiec ma mnie w tych kontaktach czy nie?? ....
lipa
QUOTE(lasman)
jest taka opcja ale jak klikam na ta kolezanke to jest \"P2P działa\"... Wiec ma mnie w tych kontaktach czy nie?? ....

laugh.gif laugh.gif laugh.gif czy to tylko ja mam jakieś dziwne skojarzenia?! :twisted:

p.s. jeśli p2p działa to klikaj ją dalej! :twisted:
.nomis
laugh.gif laugh.gif Życzę miłego klikania biggrin.gif
shw
Albo ma cie na liscie, albo ma wylaczone Tylko dla znajomych.
taki maly tip - nie kloc sie z kobieta - nie ma fizycznej mozliwosci, zebys wygral tongue.gif
lipa: tak - tylko ty tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.