Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Edytor Rownan
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
daimyo
Fajnie by bylo gdyby ktos zrobil Edytor Rownan pod konnekta. Bardzo ułatwiło by to prace wszystkim studentom i uczniom wymieniajacych sie zadaniami z matematyki czy fizyki :wink: Sam moze bym sie tym zajal, ale niestety nie znam na tyle C, zeby cos takiego napisac, a poza tym nie mam teraz za duzo czasu... Czy to jest w ogole wykonalne :?:
shw
wszystko jest do wykonania, ale to troche perwa ;P
z reszta wycwicz reke (ja tam chcesz tongue.gif) i naucz sie w kBoardzie rysowac. ja tego uzywam jak chce komus pomoc z jakims zadankem
sleesh
To juz kiedys bylo, jednakze nie prozba nie zostala zrealizowana. Moze teraz? Mysle ze sporej grupie user.k'ow by sie to przydalo...
Zakrn
Polecam użycie LaTeXa. Spójrzcie jak fajnie jest to zrobione na www.matematyka.org
chcialbym odkopac ten topic smile.gif Edytor teraz by sie przydal najabrdziej ( rok szkoly ), a mi koniecznie jest potrzebny [ klasa mat-inf ] 3/4 klasy ma neta wiec praca domowa by w ciagu 1h byla dostarczona do wszytkich smile.gif. Automatycznie 30 osob instaluje konnekta smile.gif moze to malo, ale bedzie przybywac z kazda chwila.
Aule
Może to i byłaby dobra sprawa, ale nikt tego nie zrobi. Spojrzmy prawdzie w oczy. Dla mnie to za trudne, a ci którzy by umieli(jeżeli to jakkolwiek jest możliwe) nie mają czasu. Za mało ludzi programuje w naszym mini światku :?
czas to zmienic ; ] trzeba wprowadzic reformacje w polskim szkolnictwie, zeby od 1 klasy podstawowki nauczac C++ ! konnektowi moze to nie pomoze, bo zdajemy sobie sprawe ze zanim taki 6latek nauczy sie dobrze c++ minie conajmniej 5lat ;] a co z tego wynika bedzie calkiem nowa technologia [ postep techniczny idzie b.szybko do przodu ] i konnekt moze juz nie istniec, moze nie byc czlowieczka ktory bedzie go chcial prowadzic dalej..

Wracajac do tematu - zdaje sobie sprawe z tego ze jest conajmniej milion innych wazniejszych rzeczy ktore trzeba zrobic do konnekta, ale chociaz niech ktos pojetny powie czy to mozeliwe czy nie smile.gif jesli tak to trzeba szukac dobrego wtykopisarza, jesli nie trzeba sobie poradzic spisywaniem na kolanie w szkole 3minuty przed dzwonkiem smile.gif
sleesh
QUOTE(arct!c)
jesli nie trzeba sobie poradzic spisywaniem na kolanie w szkole 3minuty przed dzwonkiem smile.gif


Ew. zaczac odrabiac prace domowe...
czego ja,ty i 3/4 naszej klasy nie robi, nie oszukujmy sie smile.gif
sleesh
Heh, jezeli tego nie robie to napewno nie zaczne dzieki wtyczce do konnekta... Jesli bym chcial odrabiac prace w domu to bym to robil sam a konnektem moglbym tylko sprawdzac z innymi poprawnosc moich trudow...
Lwiczek
Hmm... ale jednak polecam odrabiac zadania... fakt, trzeba poswiecic na to troche czasu ale za to rezultaty sa wymierne... wiem z doswiadczenia, bo mialem zarowno okrezy kiedy odrabialem zadania i kiedy tego nie robilem... moge porownac co pamietam z danego okresu, na niekorzysc tego drugiego :/
.misiek
i tu masz zasadniczą rację, Lwiczek odrabiając zadanka naprawdę się można dużo nauczyć i później można mniej czasu przed spr. z matmy spędzic przy książkach, np idąc na piwo laugh.gif
Lwiczek
Heh... tylko zeby sie jeszcze zmusic do tego regularnego odrabiania zadan ;)
sleesh
Otoz to , otoz to ^^
najwazniejsza jest motywacja!
.misiek
ale jak robić żeby zrobić a się nie narobić ? biggrin.gif
atol
ale edytor by się przydał, w połączeniu z kBordem można by w prosty sposób tłumaczyć komuś (mi :wink: ) fizyke, matematyke, chemie... Ta wtyczka by się bardzo przydała, bo w bordzie jest trudno coś ładnie sklecić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.