Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ZLICZANIE WYRAZOW, LITER
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
arrtu
NO wlasnie: zliczanie wyrazow i liter. Takie podsumowania: biezace, dniami, miesiacami. Wiadomo o co chodzi smile.gif
lipa
...sylab, głosek i spółgłosek. jeszcze siebie chcesz inwigilować?! :wink: imo useless...
Daarth
hmm różnie ludzie...
może i niektórym by to się przydało chociasz nie mam pojęcia na co smile.gif jest chyba takie cos w powergg albo w KaduPro. o wiem do czego moze sie przydac smile.gif statystyki powinny być logowane w pliku i do tego jeszcze powinno być w nich użycie słów. którego najwiecej i tak z 10 w dół smile.gif potem wiemy np jakich slow na necie uzywa mlodsza/starsza/mlodszy/starszy siostra/brat smile.gif ew. rodzice bo i tacy userzy sie znajda pewnie biggrin.gif :twisted: big lol
case
QUOTE(Daarth)
może i niektórym by to się przydało chociasz nie mam pojęcia na co smile.gif jest chyba takie cos w powergg albo w KaduPro. o wiem do czego moze sie przydac smile.gif statystyki powinny być logowane w pliku i do tego jeszcze powinno być w nich użycie słów. którego najwiecej i tak z 10 w dół smile.gif potem wiemy np jakich slow na necie uzywa mlodsza/starsza/mlodszy/starszy siostra/brat smile.gif ew. rodzice bo i tacy userzy sie znajda pewnie biggrin.gif :twisted: big lol

cos takiego jest na niektorych forach i mozna sie czasem posmiac czytajac statystyki najczesciej uzywanych slow itp.. moze nie priorytetowa sprawa, ale moglo by byc.. laugh.gif 8)
NelQ
Mogłoby być ciekawe tongue.gif Możnaby się pośmiać z siebie samego smile.gif
sleesh
Jestem za. W kDodatkach juz sa pewne statystyki, wiec mozna by i to dodac... :twisted:
case
QUOTE(sleesh)
Jestem za. W kDodatkach juz sa pewne statystyki, wiec mozna by i to dodac...  :twisted:

mhm, moim zdaniem to tez najlepsze miejsce na taki "dodatek" .. :wink:
dulek000
Kiedyś widziałem coś takiego do gg-czytało statystyki z weksportowanego archiwum smile.gif
Sad
mnie by bardzo zadowalaly jeszcze statystki ala konto Beta. (Te dostepne w becie - dla mniej myslacych tongue.gif) wink.gif
2230093
tak jak SAD mówi też bym to chcial zobaczyć jeśli wy takowa wtyczka powstała a dla tych co nie zakumali z betą to to tak wyglada (trzeba zalozyc konto beta pierw oczywiscie)
z bety
Uruchomień 357
Wiadomości wysłanych 60982
Wiadomości odebranych 45964
arkadyjczyk
Od razu widomo byłoby dla jakich słów ma sens tworzenia aliasów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.