Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaką lubisz muzykę?
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
chetoos
Lubie dobrą muzyke mam jej troche ale najbardziej lubie starsze klimaty. Awy co lubicie jakie macie zdanie na temat muzyki!?!
dulek000
QUOTE(chetoos)
Lubie dobrą muzyke mam jej troche ale najbardziej lubie starsze klimaty. Awy co lubicie jakie macie zdanie na temat muzyki!?!


Metal smile.gif
Hammerfall , Freedoom Call, Nightwish - to podstawa smile.gif do tego dobry HH polski + linkin park no i nie zapomnijmy o muze z filmow( z gier, normalnych pelnometrazowych etc) , kreskowek itp. Techno - NEVER!
.nomis
klubowa. trance... troche elektroniki smile.gif Skłaniałbym się raczej ku techno niż metalowi
Z artystów, od trzech lat króluje u mnie Reni Jusis tongue.gif
MiLKA
hmm... najbardziej lubie melodyczny death metal, zreszta slucham prawie każdej odmiany metalu (hard rock tez) i od czasu do czasu coś "słabszego" jak np. soundtracki z filmów. Ponadto zdarza się, że czasami słucham jakiejś punkowej kapeli....

zespoły: In Flames, Soulfly, Mushroomhead, Godsmack, Lamb Of God, Slipknot, Killswitch Engage, Deftones, Drowning Pool....... jest tego dużo.... http://www.audioscrobbler.com/user/Locutus/
Sad
Głównie metal
Death [raczej]: Nile, Morbid Angel, Lost Soul, Behemoth, Trauma, Vader, Azarath.
Czasami mhh elektronic-black (???): nowa Lux Occulta, Atrophia Red Sun
Lubie czasami zapodac Saltusa, Nightwisha, Graveworm, Rage Against The Machine, Black Sabbath i inne tego rodzaju rzeczy wink.gif
Ostatnio slucham troche Therion i Old Mans Child.
Jak przyjdzie mnie ochota to dobrym Jazzem nie pogardze np. Miles Davis.

Zreszta najlepiej wpasc na asbr'la http://www.audioscrobbler.com/user/Sadyst4
atol
A ja słucham... Elektroniki
Hard, Acid Techno
Industrial
Ambient
Oraz Rock-a
Kapele Kult (oraz inne wariacje kazika) SOAD, RATM, czasem Korn.
A i jeszcze soundtracki. No 1 dla mnie to soundtrack z Fallouta :]
lucjusz
Art-rock, progrock, progmetal czasem troche gotyku, troche klasyki rocka jakis lekki punk, ska, reggae, ragga (kolejnosc (nie?)przypadkowa) wink.gif a ogolnie to wszystkiego co mi wpadnie w ucho smile.gif
Z zespolow to raczej ciezko cos konkretnego wymieniac ale sproboje tak przykladowo/przekrojowo:
The Gathering, Dream Theater, Porcupie Tree, Dead Can Dance, Marillion, Pink Floyd, Led Zeppelin, The Clash, Corvus Corax (tu kolejnośc dowolna). Wszystko w zaleznosci od chwili, nastroju i towarzystwa smile.gif
Nie przepadam (zeby nie powiedziec nie lubie smile.gif ) za hip-hopem, szeroko pojetym popem i techno (tez szeroko pojetym smile.gif ) - chociaz jakis ambient albo el-muzyka to sie zdarza.
sleesh
Ja wlasnie zalozylem sobie konto na audio scrobblerze wiec mozecie sobie lookac ( wystarczy kliknac na banner w moim podpisie ) :] A takto slucham tego co juz wymienil arct!c ( gdyby nie ja nie znal by tych zespolow :] ), ale dobrym techno/trance tez nie pogardze. Mam dlugie wlosy i slucham techno ^^ pr0 , nie ? biggrin.gif
case
u mnie kroluje konkretny rap.. tak, tak! rap.. [dla tych, co nie wiedza 18L, Mezo i inne tego typu g*wna to jest hip-pop i z prawdziwa kultura hip-hop'u nie ma duzo wspolnego..]. ogolnie mam wstret do radia - sluchanie w kolko tych samych, plastikowych [glownie] kawalkow przyprawia mnie o chorobe morska.. tutaj mozna sprawdzic co sie przewija przez moje glosniki, a jest to szeroka gama czarnej muzyki - rap [glownie USA, Wielka Brytania, Szwecja [przewaznie teksty po angielsku], troche Francji [ale ten jezyk troche mnie drazni :wink:] i czasem klasyka z Polski], r&b/soul [czyli przykladowo: Destinys Child czy Usher [tak na klimat smile.gif]], jazz/blues, do tego nie pogardze czasem jakas elektronika [ale nie za dlugo 8)] i sporadycznie co ciekawsze produkcje praktycznie kazdego gatunku.. biggrin.gif
Olórin
Ja słucham różnej maści metalu i rocka, a ostatnio w sumie tylko Anathemy :]Wcześniej przez głośniki przewijały się Therion (z wyjątkiem ostanich albumów których jakoś nie trawię tongue.gif), Artrosis, Moonlight i wiele innych smile.gif

QUOTE
ogolnie mam wstret do radia - sluchanie w kolko tych samych, plastikowych [glownie] kawalkow przyprawia mnie o chorobe morska.

Nic,tylko się pod tym podpisać!

ps. http://www.audioscrobbler.com/user/olorin/
Zakrn
Ja słucham głównie muzykę gotycką - melancholijną i piękną, zarówno rock gotycki jak i gotyk elektroniczny i pochodne (wszelkie "wave" (moje kochane "Diary of Dreams"), industrial, etc.). A także: metal: zwłaszcza power/melodic (Nigthwish, Stratovarius), symfoniczny black, doom (Tristania), progressive, trochę deathu (też głównie z domieszką melodic/symphony); rock - zwłaszcza hard, a także progresywny (ach!), kilka polskich zespołów (Lady Pank, Perfect); hardcore; muzyka filmowa (zwłaszcza z anime, ale przenigdy JPop, lub JRock!!!).
I na pewno coś jeszcze... ale już nie pamiętam nazw gatunków tongue.gif

http://www.last.fm/user/Zakrn
psota
Ja wole remixy :wink:
lhs
A ja plastelinę.
psota
Do plasteliny zawsze mi się cały syf ze stołu przyczepia :x
case
QUOTE(psota)
Do plasteliny zawsze mi się cały syf ze stołu przyczepia :x

a mi sie lapy kleja.. feeee :?
werw0e
QUOTE(Sad)
Jak przyjdzie mnie ochota to dobrym Jazzem nie pogardze np. Miles Davis.

biggrin.gif
Alice Caltrane, Anthony Braxton, Duke Ellington, B.B. King i Miles Davis (tych to wszyscy lubiąbiggrin.gif), polski Stańko;]

{EDIT}
Charlie Parker jeszcze:P

QUOTE(Zakrn)
rock - zwłaszcza hard, a także progresywny (ach!)

Dream Theater:DDD

grunge, rege i The White Stripes tongue.gif
torn
- house

- drum'n'bass

- 2step

- elektro

na mojej playliście na 100% nie znajdzie się rock, metal i pochodne (wyjątkiem jest czasem punk), baaaardzo rzadko hiphop (czasem od hao podłapię jakiś dobry kawałek) i równie rzadko trance. radio działa mi na nerwy więc nie słucham.
_menic_
Ja sie zaliczam do mniejszości k.userow słuchajacej muzyki elektronicznej. Trance i jego odmiany, abmient(chillout) w szczegolnosci chociaz ostatnio coraz to trudniej mi to wszystko zakwalifikowac do okreslonej grupy muzycznej. Tiesto, Oakenfold, Ferry Corsten, Armin van Buuren, ATB, PvD w szczegolnosci smile.gif
To sa głowne kategorie w jakich ja gustuje. Ale jezeli usłysze ciekawa piosenke w innych klimatach która mi podpadnie to bardzo chetnie. No tylko bron Boże polskiego gg :evil:
a tak wogóle to http://www.audioscrobbler.com/user/menic/ i po klopocie
tongue.gif
Lukas77
Guns N' Roses, Faith No More, Led Zeppelin, U2: czyli pure Rock, właściwie (z wyjątkami) dużo tego co jest/było m/w 10 lat temu na scenie, bo mam już 28 i to są sentymenty... Ale podobają mi się też nieco spokojniejsze klimaty... Stare płyty Kasi Kowalskiej, trochę bluesa, Jazzu i liznąłem muzykę poważną. Je3dnak Rock pozostanie w moim sercu na zawsze, taki zespół jak Rolling Stones nigdy nie umrze...

http://www.audioscrobbler.com/user/Lukas77
mało tam jeszcze tego bo przedwczoraj się zarejestrowałem
Sija
d'n'b, hip-hop [z polskiego prawie nic ;>], electro, jazz, duzo chilloutu :>

:arrow: http://www.audioscrobbler.com/user/Sija
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.