Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KoreKtor dla niektorych osob
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Swift
Witam.
Na początku chcialbym tylko powiedziec, ze nigdzie nie wspomniano o mnie jako o pomysłodawcu ;) ale to nic, nie przejmuje sie tym.
Ok, teraz przejdzmy do tematu :)
Czy da sie zrobic, aby po nacisnieciu przycisku "KoreKtuj" w oknie rozmowy (tak jak Wyślij, Enterem, Info, Historia itp) da sie włączyć/wyłączyć korektowanie wyrazów, bo zdarza sie, ze do niektórych osób nie mam szacunku, a cos do mnie piszą i musze uzyc takich wyrazów jak "ci", "ciebie" itd. Poprostu nie moge do nich tak pisac, a wylączyć i wlączyc konnekta to czasami za dluga czynność:P

Jako domyslnie oczywiscie byłoby "KoreKtuj", a po wylaczeniu wyrazy by sie nie zamieniały.
Pozdrawiam
Daarth
wystarczy zaznaczyc: zmieniaj w obie strony w ustawieniach i tyle. mniej bawienia sie myszka itd. nie prosciej?:> smile.gif imho niepotrzebny bajer. zreszta po prawdzie to i tak mam nawalone za bardzo na pasku rozmowy smile.gif jak ktos do mnie wpada to czesto robi duze oczy smile.gif
Swift
QUOTE(Daarth)
wystarczy zaznaczyc: zmieniaj w obie strony w ustawieniach i tyle

hęęęę?biggrin.gif tzn jak?tongue.gif bo mam tylko "Zastosuj zmiany"
mozna wyjasnic prosciej?wink.gif
.nomis
Pod 'zastosuj zmiany' masz "zmieniaj w obie strony", a niżej "uwzględniaj wielkość liter" wink.gif
Swift
0.0.3.1b
mam tylko zastosuj zmiany
jaka wersja jest najnowsza?:>
.nomis
0.0.3.5 biggrin.gif Przegapiłeś 3 wersje smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.