Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: lista z gg
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
tronix
gdy importuje liste kontaktow z gg do konnekta to mi czesci ludzi nie dodaje na liste nie wiem czemu i jak ich wyszukuje w katalogu to jak mi sie wyswietla to nie moge ich dodac .... :roll: czemu .. :| ?
.nomis
Sprawdź czy masz włączone filtrowanie (jeśli włączone, to ikonka lejka jest żółta, jeśli wyłączone - szara). I nie zakładaj dwóch takich samych tematów.
jareq
Pewnie miałeś jakąs dodatkową grupę w której miałeś tamte kontakty (osoby) i pewnie masz zaznaczoną opcję "W głównej zakładce tylko kontakty BEZ grup" odznacz tą opcję wtedy te kontakty pojawią się w głównej grupie albo zrób od nową tą grupę którą miałeś kiedyś wtedy kontakty pojawią się w tej grupie...
Też kiedyś miałem z tym problem - jeśli nie pomoże to nie wiem co to może być :?
tronix
dzieki za info ale gdzie mam znalesc ta funkcje "W głównej zakładce tylko kontakty BEZ grup" w gg czy w konnekcie bo nie moge jej znalesc w konnekcie :|
jareq
Tak jak na obrazku wink.gif

Załączniki

tronix
chyba mi to wcieło jakeq :| albo sie zdematerializowalo ale tak na serio to czemutego nie mam tam .. ;( ?
dulek000
Nie masz konnekta z centerlki beta!

A ten błąd z kontaktami to znany był, filtrowanie włączyłeś.
tronix
a jak mam ta centralke właczyc w konekcie || a filtrowanie rozwiazało temat (thx)
tronix
aha
i dlaczego na niektorych ikonkach gg mam takie znaki zapytania ... ?
shw
czytales forum?
faq?
nie? hm...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.