Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka ICQ
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
DroveR
Pewnie już ktoś o tym mówił ale przydała by się pożadna wtyka do ICQ. Bo to co obecnie jest możliwe przez jabbera po prostu nie działa... przesiadłem się na konekta z WP kontakt i tylko tego mi brakuje, bo jednak bez komunikacji z tą największą siecią komunikacyją to ten program dla mnie wypada bardzo blado. Prosiłbym o jakieś sugestie na ten temat lub może sposoby na uruchomienia icq pod konnektem.

Pozdrawiam DroveR
Sija
sugestie znajdziesz uzywajac wyszukiwarki.
do kosza.
psota
A WPkontakt nie działa pod jabberem? Bo mam takie złudzenie.
alberht
QUOTE(psota)
A WPkontakt nie działa pod jabberem? Bo mam takie złudzenie.

działa, DroveR napisał, że transport ICQ nie działa
lhs
alberht - to tylko psota sobie bredzi...
Olórin
W takim razie należy spróbować transport z innego serwera. Sija tu kiedys jakiś polecał :]
case
QUOTE(Olórin)
W takim razie należy spróbować transport z innego serwera. Sija tu kiedys jakiś polecał :]
.. w kolko ten sam i ja tez polecam [uzywam]: nedbsd.nl :wink:

PS: .. i jarajcie holenderskie ziolo CZARNUCHY!! AAAIGHT? laugh.gif laugh.gif :wink: tongue.gif
Sija
QUOTE(case)
QUOTE(Olórin)
W takim razie należy spróbować transport z innego serwera. Sija tu kiedys jakiś polecał :]
.. w kolko ten sam i ja tez polecam [uzywam]: nedbsd.nl :wink:

PS: .. i jarajcie holenderskie ziolo CZARNUCHY!! AAAIGHT? laugh.gif laugh.gif :wink: tongue.gif


AAAIGHT czarnuchu biggrin.gif
sleesh
OT: Zrobilem to zdjecie przed Oświecimiem (tym z obozem koncentracyjnym) ^^ Moze wyszkoczymy tam kiedys ? biggrin.gif
case
QUOTE(sleesh)
OT: Zrobilem to zdjecie przed Oświecimiem (tym z obozem koncentracyjnym) ^^ Moze wyszkoczymy tam kiedys ? biggrin.gif

LOOOOOOOOOL ! laugh.gif dobre, dobre, nie powiem .. 8)

ciekawe, czy lubia sie z mieszkancami Białołęki .. tongue.gif
2230093
Ja używam chrome.pl i jestem zadowolony. Kiedyś servery mialy powazne przestoje ale od dość długiego czasu nic takiego nie zaobserwowałem.
dulek000
QUOTE(2230093)
Ja używam chrome.pl i jestem zadowolony. Kiedyś servery mialy powazne przestoje ale od dość długiego czasu nic takiego nie zaobserwowałem.


Ja też
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.