Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dziwny blad XP
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
_menic_
podczas działania czasem tak ni z gruchy niz pietruchy wyskakuje takie ustrojstwo. Nie wiecie czym to jesdt spowodowane?
Ja jeszcze lamka gdyz Xp od 3 dni posiadam :oops:

Załączniki

Olórin
Poczytaj o wirusie Blaster (wystarczy że ma ktoś go z twojego LAN'a). wink.gif
lhs
Start | Uruchom... | Otwórz: services.msc | OK | kliknij prawym na Zdalne wywoływanie procedur (RPC) | Właściwości | karta Odzyskiwanie | Pierwszy błąd: / Drugi błąd: / Kolejne błędy: - ustaw Uruchom usługę ponownie
Przemekc1
Jeszcze masz blastera, nie jestem pewien ale został on już załatany przez jaką spoprawke z microsoftu.

To chyba to http://www.mks.com.pl/baza.html?show=description&&id=2417
NelQ
WIRUS BLASTER
U mnie to wyskakiwało jak dostałem od TPSA (!) zawirusowaną płytę (TPSA RLZ :evil: )
Zobacz: link
Lukas77
Pobierz i zainstaluj:
http://download.microsoft.com/download/0/3...980-x86-PLK.exe
potem to:
http://download.microsoft.com/download/3/b...732-x86-PLK.EXE

Proponuje załatwić sobie Service Pack 2 dla Windows XP...
Przemekc1
U nas jak zakładali sieć to była jazda. Wszyscy latali po antywiry, ja jako jedyny z młodszego pokolecia w naszej sieci zainstalowalem sobie spokojnie poprawke biggrin.gif

Tak czy tak zainstaluj se jakiegos antywira i firewalla.
lhs
QUOTE(NelQ)
WIRUS BLASTER
U mnie to wyskakiwało jak dostałem od TPSA (!) zawirusowaną płytę (TPSA RLZ :evil: )
Zobacz: link

Dokładnie to samo moja jedyna miała (po instalacji Neostrady!! - z tymi telebucami ktoś coś wreszcie powinien zrobić...) - nie wiedziałem, że to wirus - pomogło to, co napisałem wyżej. NelQ - dzięki za linka.
Lukas77
Nie wińcie za blastera TPSA, co jak co ale milardowe straty spowodowane przez robaki laster i Sasser nie są spowodowane przez TPSA laugh.gif
Blaster i Sasser wykorzytywały lukę w zabezpieczeniach XP i o ile w sieci LAN jesteśmy za NAT-em a administrator zablokuje porty na których robaczyna ta się rozprzestrzeniała to mamy spokój, Neostrada, SDI i Modem od TPSA daje Ci publiczny adres IP a robaki te atakowały losowo wybrane adresy IP, stąd takie szybkie rozprzestrzenianie się robaka...

Dajcie spokój biednej TEPSIE już dosyć się nacierpała...
NelQ
QUOTE(lhs)
NelQ - dzięki za linka.

NMZC

QUOTE(Lukas77)
Nie wińcie za blastera TPSA, co jak co ale milardowe straty spowodowane przez robaki laster i Sasser nie są spowodowane przez TPSA laugh.gif
Blaster i Sasser wykorzytywały lukę w zabezpieczeniach XP i o ile w sieci LAN jesteśmy za NAT-em a administrator zablokuje porty na których robaczyna ta się rozprzestrzeniała to mamy spokój, Neostrada, SDI i Modem od TPSA daje Ci publiczny adres IP a robaki te atakowały losowo wybrane adresy IP, stąd takie szybkie rozprzestrzenianie się robaka...

Dajcie spokój biednej TEPSIE już dosyć się nacierpała...


Tyle, że TPSA rozdawała płyty z wirusem. Tu nie chodzi o samo to, że dostał się na mojego kompa, ale W JAKI SPOSÓB !!
(Na szczęście już nie mam I NIE CHCĘ MIEĆ NETA PRZEZ TPSA laugh.gif )
Lukas77
QUOTE(NelQ)
QUOTE(lhs)
NelQ - dzięki za linka.

NMZC

QUOTE(Lukas77)
Nie wińcie za blastera TPSA, co jak co ale milardowe straty spowodowane przez robaki laster i Sasser nie są spowodowane przez TPSA laugh.gif
Blaster i Sasser wykorzytywały lukę w zabezpieczeniach XP i o ile w sieci LAN jesteśmy za NAT-em a administrator zablokuje porty na których robaczyna ta się rozprzestrzeniała to mamy spokój, Neostrada, SDI i Modem od TPSA daje Ci publiczny adres IP a robaki te atakowały losowo wybrane adresy IP, stąd takie szybkie rozprzestrzenianie się robaka...

Dajcie spokój biednej TEPSIE już dosyć się nacierpała...


Tyle, że TPSA rozdawała płyty z wirusem. Tu nie chodzi o samo to, że dostał się na mojego kompa, ale W JAKI SPOSÓB !!
(Na szczęście już nie mam I NIE CHCĘ MIEĆ NETA PRZEZ TPSA laugh.gif )


Heh, o tym nie wiedziałem... laugh.gif
Przemekc1
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(NelQ)
QUOTE(lhs)
NelQ - dzięki za linka.

NMZC

QUOTE(Lukas77)
Nie wińcie za blastera TPSA, co jak co ale milardowe straty spowodowane przez robaki laster i Sasser nie są spowodowane przez TPSA laugh.gif
Blaster i Sasser wykorzytywały lukę w zabezpieczeniach XP i o ile w sieci LAN jesteśmy za NAT-em a administrator zablokuje porty na których robaczyna ta się rozprzestrzeniała to mamy spokój, Neostrada, SDI i Modem od TPSA daje Ci publiczny adres IP a robaki te atakowały losowo wybrane adresy IP, stąd takie szybkie rozprzestrzenianie się robaka...

Dajcie spokój biednej TEPSIE już dosyć się nacierpała...


Tyle, że TPSA rozdawała płyty z wirusem. Tu nie chodzi o samo to, że dostał się na mojego kompa, ale W JAKI SPOSÓB !!
(Na szczęście już nie mam I NIE CHCĘ MIEĆ NETA PRZEZ TPSA laugh.gif )


Heh, o tym nie wiedziałem... laugh.gif



Mam jdenego kolege co ma neostrade, szkoda mi go dobry z niego chłopak :wink:
lhs
QUOTE(Lukas77)
Dajcie spokój biednej TEPSIE już dosyć się nacierpała...

:evil: :evil: :evil:

Gdybyś miał regularnie wyłączany telefon z powodu składania reklamacji (które nie były przez telebuców rozpatrywane w ich własnym regulaminowym terminie - więc telefon był wyłączany, później reklamacje uznawane zostawały za zasadne, ale procedura ponownego włączenia do sieci trwała kilka tygodni - więc kolejna reklamacja, brak reakcji, odłączenie - i tak kilka razy), gdyby w Twojej sprawie kilkakrotnie interweniowała Federacja Konsumentów i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdyby TPSA nasyłała na Ciebie wynajętą firmę windykacyjną i groziła Ci sądem (które to działania uznane zostały przez FK i UOKiK za bezprawne i bezzasadne), a następnie przysłała Twojej dziewczynie zawirusowaną płytkę instalacyjną - inaczej byś mówił.
Olórin
Jak jest nat to admin nic nie musi blokować.... chyba że router jest na windowsie :> Do niedawna nie byłem świadomy jak ważną funkcje w bezpieczeństwie sieci mają NAT'y...dowiedziałem się jak monter tepsy podłączył mi neo+ do windowsa i po 20 minutach miałem już to badziewie :>

lhs - poprostu przerąbane, tak jak ludwik. Pomogla interwencja gazety, a teraz sie tpsa mu odgryza :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.