Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Schematy dzwieków
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
ZenOm
jezeli macie jakis ciekawy schemat dzwiekow do konnekta i chcecie sie nim pochwalic to dajcie tu linka biggrin.gif
torn
ja mam tu kilka fajnych :]
ZenOm
te juz slyszalem biggrin.gif mam je nawet zainstalowane, i szukam innych tu jest moj z worms world party biggrin.gif zachecam innych do robienia swoich
cRoMo
No to wypadaloby podlinkowac na stronie pierwszy 'niepanstwowy' wink.gif schemat dzwiekowy.
mhh moze zrobie jakas strone z bajerami do Konnekt'a smile.gif? co wy na to schematy ikon, dzwieki i w przyszłosci skiny.. smile.gif
cRoMo
Jasne, tzreba popularyzowac konnekta jak tylko sie da :] musimy wymislic hasla propagandowe jakies , ehhehe
Samoobrona wczoraj, Konnekt dzisiaj biggrin.gif.. nie no zartuje moze niech najpierw wyjdzie jakas stabilna wersja to pogadamy smile.gif
cRoMo
Jasne, tzreba popularyzowac konnekta jak tylko sie da :] musimy wymislic hasla propagandowe jakies , ehhehe
jstarzak
Sad: rób, rób - tlen.vel.pl już hostuje. Moge zahostować też konnekt.vel.pl smile.gif
hehe wlasnie robie logo dla serwisu smile.gif)
hao
Swoją drogą, zaczynamy z Tornem powoli myśleć nad przebudową strony Konnekta... Projekt zaczyna się robić popularny, niedługo (mam nadzieję biggrin.gif) ludzie będą robić schematy dźwiękowe, wtyczki, bramki itp. i przydałoby się to pomieścić i porządnie obsłużyć na oficjalnej stronie...

Jeżeli macie jakieś szczególne propozycje - zapraszam :]
shw
ja juz mysle nad zrobieniem wtyczki do obslugi tego dziwnego urzadzenia, ktore stoi w 2 pokoju smile.gif
o - i przydalaby sie wtyka do wired (takie niewykorzystane te 8 Hz [kto wogole wie o czym mowie ?? ten ma u mnie duuuuzy plus!])
out of lol :shock: http://starzaki.eu.org/~sad/konnekt/
shw
nie obraz sie, ale postaraj sie ciut bardziej... ok ?
[a ja chyba zaraz zrobie ta wtyke z kola konnekta w maxie - taka kadna, srebrna, chromowana smile.gif]
hao
SAD, zniekształcanie loga nie jest dobrym pomysłem biggrin.gif
shw
ja zrobie ladnie wtyke - obiecuje - tylko nie bij! ałaaaaaaaa! AŁAAAAAA!!! laugh.gif
QUOTE(hao)
SAD, zniekształcanie loga nie jest dobrym pomysłem biggrin.gif

dlaczego? a czemu? tongue.gif
torn
ponieważ wygląda to troche dziwnie ... jakoś tak niekształtnie :]
shw
chcialem sobie odpoczac i walnelem na szybkiego wtyke konnekta w 3d z jakims standardowym materialem smile.gif
user posted image
Shw pomniejsz to i walnij na bialym tle dzieki! biggrin.gif
cRoMo
cool ! Zabarwic ja jeszcze na czerwono i mozna wykorzystac w nowym layoucie strony, jaki zapowiadal hao smile.gif Albo wstawic jako splashscreen (oczywiscie jako opcja). Co Wy na to?
torn
właśnie skonsultowałem się z hao i stwierdziliśmy, że wtyczka z logo konnekta jest płaska... coś jak wtyczka USB.
cRoMo
Mysle ze splaszczenie wtyczki to dla shw zaden problem smile.gif
shw
o jak mnie tutaj doceniaja smile.gif
sorki, ze sie nie odzywalem, ale net siadl na caly dzien :sad:
ok - wiec co tam mam zrobic... zaraz pomniejsze i zrobie na bialym tle, a co do splaszczenia, to musialbym to looknac w jakis sposob
shw
user posted image
zrobilem mniejsze, na bialym (pewnie inny juz kat jest) - img na wolniejszym (i to znacznie) serwerze - wiec jakby co to juz nie moja wina [znowu nie moge sie zalogowac na swoj]
case
ja uzywam dzwiekow z WPKntaktu bo sa dosc fajne...
jak ktos chce to prosze, tu jest archiwum (jesli url nie dziala - nie bijcie - darmowy serwer :wink: ) ...dajcie znac jak cos -> moge wyslac mail'em 8)

pozdroofqa smile.gif
case
aha...
jesli ktos sobie sciagnal to podzielcie sie opinia biggrin.gif
Sahasrara
Hmmm... a ja mam taki problem. Kiedy przesłuchuję sobie dźwięki w Ustawienia/Interfejs/Dźwięki, muszę naciskać ten przycisk ">" dwa razy. Tzn. Kiedy juz skończy się odgrywać dźwięk, pierwsze naciśnięcie przycisku nic nie daje, dopiero za drugim razem słychać to co trzeba.

Działo sie to w poprzedniej wersji, teraz też tak jest. Instalowałem Konnekta w osobnym katalogu, z domyślnymi ustawieniami i dalej to samo...
case
hmm.. ten problem chyba nie nalezy do najpowazniejszych :wink:
wazne ze dzwieki dzialaja bez zarzutu (u mnie przynajmniej tongue.gif )
...czekam rowniez na mozliwosc przypozadkowywania dowolnych dzwiekow do poszczegolnych kontaktow (gdyz Hao wspominal, ze taka opcja jest w planach...) smile.gif
torn
QUOTE(case)
...czekam rowniez na mozliwosc przypozadkowywania dowolnych dzwiekow do poszczegolnych kontaktow


To jest już dostępne od dosyć dawna (konkretnie od v:0.6.15.83): PPM na kontakcie -> Więcej -> Dzwięki. Tu można przyporządkować kontaktowi odpowiedni zestaw dzwięków bądź tylko dźwięki do poszczególnych zdarzeń.
case
:oops: no faktycznie wink.gif
w takim razie kwestia dzwiekow jest rozwiazana smile.gif -> nie ma juz nic do zrobienia 8) smile.gif
burcu
Mam taki mały problem (chyba) i w związku z nim także pytanie. Czy u was podczas rozmowy, kiedy okno jest zminimalizowane, pojawia się dźwięk o nowej wypowiedzi osoby :?: Właśnie coś nie bardzo mam taki dźwięk :? Kiedy okno jest na wierzchu lub ukryte pod jakimś innym to wszystko jest OK - dźwięki nowej wypowiedzi się pojawiają, ale kiedy okienko jest zminimalizowane to lipa - brak sygnału - tylko mruganie na pasku. Oczywiście wszystkie dźwięki mam przypisane do zdarzeń. Dzieje się tak niezależnie od schematu. Wydaje mi się, że przedtem ten dźwięk się pojawiał :roll: (a może mi się zdawało?)

Sys: WinXP SP1, Konnekt 0.6.17.98
hao
Zmieniałem na ostatnią chwilę coś w tych okolicach, więc najpewniej gdzieś coś przeoczyłem... Do sprawdzenia...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.