Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
maciu
jak dodaje jakies kontakty tlenowskie to po włączeniu na nowo konnekta on mi je usówa;( co robic?????
dulek000
QUOTE(maciu)
jak dodaje jakies kontakty tlenowskie to po włączeniu na nowo konnekta on mi je usówa;( co robic?????


Było! Ustaw synchronizację do konnekta. Ustawienia->Tlen->synchronizuj do...
maciu
to jeszcze zeby bylo siemszniej to jak gadam z kims tlenowym, mam go niedostępny a on mi mowi ze jest dostepny z opisem. Dlaczego ja tego nie widze???
dulek000
QUOTE(maciu)
to jeszcze zeby bylo siemszniej to jak gadam z kims tlenowym, mam go niedostępny a on mi mowi ze jest dostepny z opisem. Dlaczego ja tego nie widze???


Subskrypcja?
.nomis
QUOTE(dulek000)
QUOTE(maciu)
to jeszcze zeby bylo siemszniej to jak gadam z kims tlenowym, mam go niedostępny a on mi mowi ze jest dostepny z opisem. Dlaczego ja tego nie widze???


Subskrypcja?

Raczej nie... Skoro gadają, to jeden drugiego musiał autoryzować. Kiedyś dwuTleneK miał problem z odśweżaniem, ale już jest to naprawione. Ściągij sobie nową wersję wtyczki (0.1.8.0), a jeśli to nie pomoże albo już ją masz, to wykasuj kontakt i dodaj go ponownie - u mnie zadziałało.
maciu
no i klikam na tą subskrypcje klikam wyslij status, jest. klikam pobierz status i nie działa... :/ zonk co teraz doradzicie?
zimaq
QUOTE(.nomis)
Ściągij sobie nową wersję wtyczki (0.1.8.0), a jeśli to nie pomoże albo już ją masz, to wykasuj kontakt i dodaj go ponownie - u mnie zadziałało.


To doradzamy. Musi zadziaąłć... Aha... pamiętaj żeby osoba z którą rozmawiasz autoryzowała cię na tlenie.
Sija
QUOTE(.nomis)
QUOTE(dulek000)
QUOTE(maciu)
to jeszcze zeby bylo siemszniej to jak gadam z kims tlenowym, mam go niedostępny a on mi mowi ze jest dostepny z opisem. Dlaczego ja tego nie widze???


Subskrypcja?

Raczej nie... Skoro gadają, to jeden drugiego musiał autoryzować. [...]


nie prawda. subskrypcja odnosi sie tylko do statusu drugiej osoby.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.